1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Elthon

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez Friend9011, Kwiecień 17, 2012.

1. Friend9011

Friend9011 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Jak wypada to wypada.... Witam,jestem Patryk. Jeśli chodzi o Xboxa,mam staruszka Xbox 360 core na którym trochę pograłem.Stwierdziłem że w dzisiejszych czasach już szkoda czasu na szukanie baby bo się w ****ch poprzewracało więc 2 dni temu pozwoliłem sobie zakupić kochankę:D Xbox 360 S 4gb,pakiet xbl gold i zaczynamy przygodę:) Pozdrawiam.
    P.S. Wcześniej tylko single player a teraz mała zmiana. Przyszedłem fajnie spędzić czas,pograć poznać ludzi etc. Nie jestem (jeszcze)zapalonym maniakiem:)

Poleć forum