email

patryk100x

Użytkownik
Użytkownik
witam!chce zmienić e mail .wpisuje go i hasło potem się zalogowuje i pisze czy chce zmienić Windows live id skojarzony z kontem usługi Xbox live ,to daje opcje tak zmień e mail i za chwile wyskakuje mi błąd:Windows live id na który się przełączam jest już powiązany z innym kontem w usłudze Xbox live .musisz użyć innego identyfikatora Windows live id .no ale jeśli wpisuje jeszcze inny e mail to pisze: wprowadzony adres e mail lub hasło są nieprawidłowe.spróbuj ponownie
proszę o pomoc,z góry dziękuje !
 

patryk100x

Użytkownik
Użytkownik
odświeżam temat. pomoże ktoś ?
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
mniemam, iż windowslive id masz założone w kraju w którym XBL działa?
 

patryk100x

Użytkownik
Użytkownik
mam wpisany windows live id wloski bo kiedys mi kuzyn wpisal swoj email i haslo i teraz wlasnie chce zmienic ten glupi email i haslo ale wyskakuja bledy ktore wymienilem wyzej
 

ZiomaL

Użytkownik
Użytkownik
Witam , chciałbym przedstawić swój problem , otóż chcem zmienić swój xbox live id lecz nie bardzo pamiętam hasło bo zakładałem konto 2 lata temu , postanowiłem usunąć hasło lecz dalej przy zmianie id trzeba je wpisać , jest jakieś wyjście z mojej sytuacji ?
 

ZiomaL

Użytkownik
Użytkownik
Odpowie mi ktoś?
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
nie loguj sie do konsoli tzlko na stronie internetowej np. xbox.pl (albo xbox.com) i tam masz opcje odyzskiwania hasla.
 

ZiomaL

Użytkownik
Użytkownik
tak , tylko że mam id założone na PL adres , bo wtedy zaczynałem dopiero z x360 i nie ogarnełem że trzeba hotmail itp , na polski nie wysyłają nic ..
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
no co ty. na xbox.pl jak zapomnisz hasła to ci je przyślą na adres mailowy który podałeś przy rejestracji.
 

ZiomaL

Użytkownik
Użytkownik
o_O ostatnio to robiłem i nic nie przysłali , patrze dziś i mam JUPI !!!
 

patryk100x

Użytkownik
Użytkownik
a mi ktos odpowie czy nie ?
z gory dzieki ;d
 

Do góry Bottom