1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Empik, czyli wszystko po 49,99 zł

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Dentinity, Maj 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Dentinity

Dentinity Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    To się nazywa promocja (albo awaria). Dzisiaj w nocy na stronie internetowej Empiku można było kupić sobie wszystko za niespełna 50 zł. Pisząc wszystko, mam na myśli naprawdę wszystko. Gry, w tym ich edycje kolekcjonerskie. Nintendo 3DS-a czy Xboksa 360.

Oczywiście sytuacja wróciła już do normy i teraz świecą się standardowe ceny. Nasz czytelnik, ww111ww zdążył jednak uchwycić tę sytuację na screenach, robiąc przy okazji pokaźne zakupy. Empik zrealizuje zamówienie, czy tłumacząc się usterką anuluje listę zakupów? Zajrzyjmy do regulaminu sklepu:

Zakupy powinny być zrealizowane. Dla pewności skontaktujemy się jeszcze Działem Obsługi Klienta, sytuacja jest wszak wyjątkowa.

Przed premierą Bulletstorma Merlin.pl sprzedawał wersję na Xboksa 360 za 150 zł. Wielu dywagowało, że to pomyłka i cena dotyczy PC. Okazało się, że była to celowa promocja i pre-ordery zrealizowano. Zobaczymy, jak zachowa się Empik.

źródło: â�˘â�˘ Empik, czyli wszystko po 49,99 zĹ� | => Gamezilla.pl

Udalo mi się zamówić L.A. Noire i już dzisiaj zostało wysłane! Trochę żałuję, że nie brałem wszystkiego jak leci, byłem święcie przekonany, że anulują -.-.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dreathan

Dreathan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bo anulowali, dziękuj Bogu że 'masz' chociaż coś :p

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Blad pewnie na zasadzie ze ktos aktualizujac cene produktu kliknal zaznacz wszystkie :)
    Co nie zmienia faktu, ze zamowienia powinny zostac zrealizowane.

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To w końcu anulowali, czy nie?

6. Dreathan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Anulowali wszystkie zamówienia, niektórym trafiło się że dostaną coś 'małego'

Zresztą:

Szanowny Kliencie,
    Z przykrością informujemy, że w dniu 23 maja nastąpił błąd systemu informatycznego w sklepie internetowym empik.com, na skutek którego ceny zakupionych towarów zostały niezgodnie z naszą wolą i wiedzą znacznie zaniżone.
    Z uwagi na istotny błąd, wszystkie zamówienia złożone w dniu 23 maja w godzinach 0.00 - 07.30 nie mogą zostać zrealizowane.
    Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację.

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Oj żałuję, że akurat tej nocy nie wszedłem na stronkę empik ;/

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    To dobrze, bo miałbym wyrzuty, że nie wszedłem tej chwili na ich stronę :)

9. lukidambix

lukidambix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Szkoda, ale i tak jak ktos zamówł pół sklepu za 1000 zł :D to i tak nie wyślą

10. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Chcemy więcej takich awarii ! : D

11. Arii

Arii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Kiedyś była sytuacja, że bankomat w jakimś państwie zamiast np. 50zł wydawał 100 a w wykazach było podane 50zł ;)

Bank jednak nie chciał zwrotu pieniędzy ;) widać Empik nie jest, aż tak dziany ;)

Ciekawe jakie mieli by straty gdyby musieli sprzedać te towary za 49.99 ? ;)

12. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Hehe niezła promocja :D
    Nawet nie wiem co bym sobie ciekawego wybrał :p

13. borysziom

borysziom Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli ktoś kupił po cenie jaka była podana to musi otrzymać ten towar. Nie ważne, że się pomylili lub wysyłają maile, że przepraszają. Kupując coś nie ważne czy z błędem czy nie zawieramy umowę, którą musi zostać zrealizowana. Tak samo jak kiedyś ktoś na allegro wystawił jacht za 1 zł :)

14. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Anulowanie tego jest niezgodne z regulaminem ktory jest pewnego rodzaja umowa. Tak samo jest we wszystkich sklepach np MediaMarkt. Jesli oferuja klientowi jakas cene a klient sie na dany produkt zdecyduje MUSZA mu za ta cene go sprzedac. Pewnie wiekszosc ludzi stwierdzi "szkoda ze anulowali" ale pewnie znajdzie sie tez ktos kto pociagnie to dalej tak jakbym ja to zrobil i z gory bedzie wygrany. Maila im nie zaszkodzi wyslac a przez to wiekszosc da sobie spokoj.
    Kiedys na allegro ktos wystawil samochodz i zamiast wpisac w kup teraz 50 tysiecy wpisal 5. Ktos kupil, sprzedawca powiedzial ze sie pomylil i sprawa wyladowala w sadzie. Skonczylo sie na tym ze facet sprzedal auto warte 50 za 5 tysiecy.

15. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Powiem jedno, kazdy kto zamowil cos i jego zamowienie zostalo anulowane moze sie sadzic i sprawe wygra.
    Gdyz w regulaminie jest rywaznie napisane ze cena jest podana przy zamowieniu.
    A ich zmiana czyli ze nie moga zostac wyslane zostala wprowadzona PO zamowieniu :)
    A wiec warto bylo wczoraj siedziec i kupywac a nastepnie sie sadzic.

16. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Oczywiście. Sądź się o 49 zł z korporacją NFI Empik Media & Fashion. Na pewno wygrasz. Żałosne.

17. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    @up...
    Jak widac zalosny jak narazie jestes ty....
    Gosciu kupil 400zl, zaplacil, i teraz mu anulowali? Moze sie sadzic i bez problemu wygra gdyz w regulaminie jest wszystko napisane:=)

18. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Już macie jeden druczek za pomocą którego mogą się wycofać a takich jest pewnie więcej jak ktoś chce się sądzić proszę bardzo ale przegracie wy obrońca z urzędu oni adwokat za 20 tysięcy.

P.s Przypominam że Empik to nie tylko sklep ale korporacja bo choćby nawet mają sporą część Gry-online i parę innych też mają.

19. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To niech się sądzi. Jak ci Windows nie działa, a za niego zapłaciłeś, też idziesz się sądzić z Microsoftem, czy rozwiązujesz sprawę pokojowo? Jesteście aż tak podenerwowani że od razu kierujecie sprawę do sądu? No dajcie spokój.

20. Dreathan

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dużo, jeżeli byś zamawiał towar za 11k pln to oszczędzałeś na tym ponad 100k pln
    Co do ludzi którzy myślą że tak łatwo się sądzić:
    Interwencja - INTERIA.PL - Kupował na Allegro - został oszustem

21. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Do tego empik może jeszcze wam założyć sprawę o chęć wyłudzenia przedmiotu, paragrafu nie pamiętam bo chciałem toczyć sprawę 2 lata temu kuliśmy ponad w sumie 30 konsol po 3,5zł za sztukę. Istnieje paragraf o pomyłce w cenie produktu i oczywiście sprzedawca może nie sprzedać. Może założyć tobie sprawę że chcesz wyłudzić towar po zaniżonej cenie rynkowej (ty wiesz, że towar jest więcej wart,(tak wiem możesz się tłumaczyć że nie wiedziałeś) lecz takie spory kończą się porozumieniem stron. Co do kupowania samochodu po 1zł tak właśnie skończyła się sprawa jednej pani sąd udowodnił jej że chciała wyłudzić dostała kare do zapłaty. Połowa postów nie ma bladego pojęcia o czym piszą ( słyszałem ja wiem samochody jachty bzdety )

thx kolego z góry ładny przykład dałeś tego co napisałem. Więc uważajcie mali oszuści:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum