1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Empik wykupił Gry-Online

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Xavaris, Maj 9, 2011.

1. Xavaris

Xavaris Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    DDZ
    Pakiet kontrolny akcji spółki akcyjnej GRY-OnLine trafił w ręce Grupy EMF za pośrednictwem zależnej im spółki Empik. Tym samym powiększają oni swoje internetowe wpływy.

EMF to Empik Media & Fashion, czyli grupa zrzeszająca w sobie kilka spółek. Między innymi sieć sklepów Empik i szkół językowych również sygnowanych tą nazwą. Od początku roku Grupa EMF buduje sobie mocną pozycję w internecie wykupując pakiety akcji spółek z branży cyfrowej dystrybucji muzyki i audiobooków.

Przejdźmy jednak do najbardziej interesującej nas transakcji. Ta ma podobno nie odbić się na popularnym serwisie w żaden negatywny sposób. Skład redakcji nie ulega zmianie a sam portal wciąż pozostaje "niezależny".

Reasumując, nasi Czytelnicy nie odczują żadnych zmian – dalej pozostajemy w pełni niezależnym serwisem. Wierzymy, że długofalowe efekty współpracy z podmiotami z grupy EMF na pewno pozwolą nam jeszcze szybciej się rozwijać i tworzyć serwis, który z przyjemnością będziecie odwiedzać.

Czekamy na pierwsze wymierne wyniki współpracy. Wierzymy, że przyczynią się one do lepszego zrozumienia rynku przez sprzedawców i przełożą się na powstawanie nowych projektów ożywiających polski rynek gier komputerowych.

źródło : GRY-OnLine S.A. dołącza do grupy NFI Empik Media & Fashion S.A. | Wiadomość 2011-05-09 14:00:00 | GRY-OnLine

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    komercja, komercja, komercja... zieew. Dobrze że nic się nie zmieni w serwisie, lubie to.

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeden z najkonkretniejszych serwisow ktory uwage poswieca glownie graczom, mysle ze wyjdzie obydwu stronom na duzy plus taka wspolpraca

5. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    i po każdej recenzji: gra do nabycia w Empiku za jedyne 399,99!

6. mabik

mabik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    wisi mi to i tak zawsze uważałem ich za najgorsze ogniwo w łańcuchu polskich portali o grach. Nie potrafili w ogóle pisać o konsolach bo to starzy pececiarze nie mówiąc już o tym, że zawsze brakowało im gdzieś z 70% newsów jakie wychodziły danego dnia. Portal dla pecetowców i tyle, niech giną.

7. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Oj czuć ostrą zazdrość i to bardzo pamiętaj że komentujesz najlepszy portal o grach :) Dobrze że się rozwijają choć sprzedanie 51% to trochę dużo .

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    to jaki portal dla ciebie jest "Dla konsolowcow" ?
    I zeby nie offtop
    Uwazam ze po podpisaniu tej umowy beda "kolekcje klasyki" ktore glownie wychodza (isa reklamowane) przez Gry-online beda w promocyjnych cenach a czasem warto kupic jakas perelke..... :)

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Hehe najpierw wykupili część udziałów w sklepie internetowym ojca mojego kolegi, a teraz Gry-Online :) Spoko, mają kasę niech inwestują. Najwięksi tego świata tak zaczynali heh

10. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Najlepszy jak najlepszy. Zalezy dla kogo :) Nie powiem, podoba mi sie to co robia, tylko szkoda, ze sa nastawieni na PeCety, a ja szukam czegos stricte dla konsolowcow, wiec tam prawie w ogole nie zagladam.

Mimo to mam nadzieje, ze serwisowi wyjdzie to na dobre.

11. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A ja uważam,że nie wyjdzie im to na dobre i serwis niestety nie będzie już tak niezależny jak był kiedyś - głównie chodzi mi o recenzje na tvgry.pl gdzie większość gier jest pokazywana w wersjach konsolowych,ale mam cichą nadzieję,że tak nie będzie.No cóż pożyjemy,zobaczymy.Osobiście nie lubię empiku.

12. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    No to będą zapewne podwyżki gier (jak to ktoś już wcześniej zauważył) w klepie Gry-Online. No cóż - tak to już jest :) niestety z autopsji wiem jak Empik ładnie potrafi sobie narzucać własną marżę ;) to pisałem ja - były pracownik Empik-u.

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Plusy będą z tego takie, że będzie jeszcze więcej nagród w konkursach i będą one jeszcze lepsze, z czego powinniśmy się cieszyć... a bardziej zwycięzcy :)
    Empik będzie miał za to dobrą reklamę wśród graczy. Do tego rabaty dla użytkowników GOL'a. To tylko moje spekulacje, ale bardzo prawdopodobne.

Wczytywanie...

Poleć forum