1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Emulacja gier z xbox(1) na X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez abdul190, Marzec 25, 2012.

1. abdul190

abdul190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Witam.

Czytałem o emulacji gier ze starego xboxa na x360 na forum, jednak jak dla świeżaka informacje albo są nie zrozumiałe, albo linki potrzebne powygasały.
    Dlatego zwracam się do Was z prośba o wytłumaczenie, jak można takowewyemulować. W sumie zależy mi na jednym tytule, ale o tym później.

Na początek garstka informacji ode mnie:
    Moja konsola to X360 Elite z wgranym LT+ 2.0 i bez chipu RGH oraz dash 699. Konsola przed przerobieniem była "online" bo porzedni jej właściciel grał na goldzie na XBL. Jednak po przerobieniu po prostu boję się ją podłączyć do internetu z wiadomych przyczyn. Poza tym w konsoli jest oryginalny dysk hdd 120Gb. Czy był kiedyś formatowany - zielonego pojęcia nie mam, plomba microsoftu jest rozerwana w miejscu śrubki, którą powinna zakrywać.

Dostałem informację, jakoby na dysku konsoli trzeba było zrobić osobną partycję na emulator, co też jest dla mnie jakąś czarną magią. Jedynie do tej pory robiłem partycje w komputerach z Windowsem, nigdziej indziej (wiem, prymitywne, ot moje nędzne życie...) Oraz, że teoretycznie na oryginalnym dysku emulator takowy powinien być już wgrany.

Proszę o pomoc w sprawię tego emulatora.
    Pozdro.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Haremhaton

Haremhaton Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podstawowy emulator na dysku już masz, więc możesz odpalić część z gier z pierwszego x'a o ile znajduję się na liście kompatybilności: List of Xbox games compatible with Xbox 360 - Wikipedia, the free encyclopedia. W tym wypadku wkładasz płytkę z grą do napędu i wszystko hula.
    Jeżeli nie, to pod RGH jest zmodyfikowany emulator na którym można włączyć więcej gier. Ale dla Ciebie byłoby to dostępne jedynie po przerobieniu konsoli.

Mam nadzieję, że zrozumiale napisałem...

4. abdul190

abdul190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ruda Śląska
    To tak, gwoli ścisłości chodzi mi o grę Grand Theft Auto: San Andreas i ew. Vice City.
    Jak taką grę wypalic na płytę? Bo oczywiście nie posiadam oryginały a bardzo mi zależy. Słyszałem też gdzieś, że gry na pierwszego xboxa wypala się też na DVD DL ale nie jest to najprostsza czynność.

5. barnej7

barnej7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie da sie wywalic emulatora, tak wypala sie na tych plytach.

Wczytywanie...

Poleć forum