1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Emulator, a najnowszy dash

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbox3, Maj 3, 2010.

1. xbox3

xbox3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chciałem sobie ściągnąć emulator do 360 i ściągnął mi się najnowszy dash (kliknąłem na link od emulatora na xbox.com). Czy teraz on jest razem z dashem? A i jeszcze pytanie, jeżeli zaktualizuje dasha, to mój profil, save zostaną usunięte? I czy po tej aktualizacji nic sie nie zmienia oprócz podłączania dysków twardych i obandowania dysków? Nadal można instalować gry, kopie działają tak jak dalej? Podziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    zaktuazlizuje sie tylko dash, cala reszta zostanie jak jest.

4. Speed911

Speed911 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja odświeżę temat, mam nowego dasha, a gdy dziś chciałem zainstalować emulator, (pobrałem z microsoft.com, bo na xbox.com ściąga się dash, zamiast emulatora). Sformatowałem pena poprawnie, skopiowałem plik z emulatorem i błąd E71 (o ile dobrze pamiętam). To w końcu ten emulator jest w najnowszym dashu, czy go tam nie ma? A jak nie to jak zainstalować sam emulator, żeby błąd nie wyskakiwał?

5. MOSZEUSZ

MOSZEUSZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Musisz nagrać na CD-/+RW (albo i DVD-/+RW) ten emulator bo z Pendrive`a niestety instalacja nie ruszy :p

Wczytywanie...

Poleć forum