1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Emulator PSX pod 360 Slim RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AjusDJ, Wrzesień 21, 2015.

1. AjusDJ

AjusDJ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
    czytajac to zas ktos powie boze znowu noob :D ale bez nich uwierzcie mielibyscie tutaj nudno ale dorzeczy ; )

szperam po tym forum i szperam szukajac emulatora PSX'a na moja 360'tke gdzies znalazlem niby jakis tam autorski emulator ale jakos z pobraniem go juz ciezko znalazlem inny pobralem rozpakowalem wrzucilem na dysk i tyle sie konczy z tego co bylem w stanie zrobic .....

nie ogarniam jeszcze tego calego tematu odnosnie przerobionych konsolek wiec prosil bym tlumaczyc jak dziecku , potrzebowal bym szybki link do emulatora i informacje jak mam go zaladowac na dysk i jak go odpalic , dodam ze wszystko odpalam przez Freestyler czy jak to sie zwie :) gdzie mam zakladke emulatory i mam tam juz wrzucone przez kolege ktory mi odsprzedal konsole (Amiga360-V1.0 / FCE360 V0.6 / mame_0.72 / Snes360 Beta 0.32 ) z tego co powiedzial sa tam juz jakies gierki ale procz amigi i snesa to nie do konca wiem ktory emu jest z czego :) , mniejsza oto potrzebuje tylko PSX'a bo chcial bym pograc sobie w Legend Of Dragon albo w starego dobrego Abe'a :)

wiec podsumowywujac

emulator
    jak go zaladowac
    jak odpalic
    gdzie wrzucac gry i w jakich formatach

6!

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Na pendrive bezpośrednio emulator oraz obraz gry. Emulator wlaczysz z xella włączenie konsoli otwarciem tacki napedu. Przygotuj się ze większość gier nie działa, brak dźwięku lub uszkodzone tekstury

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum