1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Emulator xbox (1)

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez adidas2009, Lipiec 21, 2010.

1. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Mam problem, otoz gdy wypalam jakas gre Xbox (1) i chce odpalic na X'ie 360 z L.T 1.1 wyskakuje mi nazwa gry i jak ja odpalam to wyskakuje mi komunikat zeby sciagnal ja jeszcze raz, co moge zrobic zeby to jakos ogarnac?
    Dash mam najnowszy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jTag ;P chyba potrzebny też jest

4. adidas2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    nie

5. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wgraj ręcznie emulator xbox 1 na dysk. Twoja gra jest kompatybilna z emulatorem? Podaj jej tytuł.

6. adidas2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Black - nagralem na DVD+RW (wersje normalna) odczytalo nazwe. Nagralem wersje przerobiona tak samo tylko nazwa.

SC Double Agent - nagralem na DVD+RW (wersja normalna) odczytalo tylko nazwe, na zwyklej DVD odczytalo tak samo nazwe.

Gdy chcialem odpalic gre za kazdym razem "pobierz gre ponownie www.xbox.com/support".
    Moze jakis link do nowego emulatora ktos podesle, bo jakos nie moge znalezc?

7. radas2100

radas2100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    w każdym nowym dashu jest zaimplemetowany elmulator a gry trzeba wypalać na dvd-LT poradniki sa na tym forum

8. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    O właśnie o tym zapomniałeś. Płyty nawet piraty musisz nagrywać na płytach DL!. Muszą być dwu warstwowe chociaż by się na jednej zmieściły. Dla tego nie możesz ich odczytać.

9. ponixxx

ponixxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie na DVD-LT tylko DVD-DL. Też gdzieś tutaj czytałem że niestety gry na Xboxa też trzeba na DL'ki wypalać...

10. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    poza tym taka plytke tez musisz przygotowac - nawet jak nagrasz tego blacka na dvd-dl bez wczesniejszego przygotowania to i tak ci nie pojdzie. musisz miec plik z oryginalnej plyty blacka i podmienic go w plikach pirata - poza tym musisz dograc jeszcze trzy inne pliki - wtedy nagrywasz tak, jak kazda inna gre na xbox 360. sam mam blacka na x360 i fable the lost chapters nagrywane w ten sposob i dzialaja.

prosze dokladny poradnik dziekuje sie nalezy :D
    http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazu-iso-z-xbox-na-xbox-360-a-400.html

11. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    a powiedz mi jak to jest, ze oryginalne gry wydane przez microsoft na starego xbox hulaja mimo tego, ze sa nagrane na zwyklych dvd a nie na dvd-dl? dlatego ze maja pliki, ktorych u pirackich kopii brak. pozdro

12. adidas2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Gry nie dzialaly bo nie mialem partycji 2 na dysku. Pozdro.

Wczytywanie...

Poleć forum