1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Emulator XBOX-a 1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez modytom, Grudzień 9, 2012.

1. modytom

modytom Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Niedawno rozpoczałem moja przygodę z RGH i postanowiłem skorzystać z emulatora XBOx-a 1. Na forum znalazłem poradnik, jak wgrac zhackowana wersje emu, zatem postepowalem wg jego opisu. Zalezalo mi na grze Terminator 3 - The Redemption, pobralem zatem takowa z neta (link tu: http://tnij.com/t3tr), przerobilem ISO2GOD i wrzucilem na dysk, skonfigurowalem FSD folder zeby widzial gre oraz zaktualizowalem DashLauncha. No i faktycznie, FSD widzi gre, odpalam ja (po wczesniejszym wlozeniu plyty DVD+DL z gra, bo wczesniej po wlozeniu dysku zew z wypakowanym obrazem z ISO2GOD-a gra domagala sie plyty, wiec wyrzucilem gre z dysku, wlozylem gre do napedu i zainstalowalem gre raz jeszcze na dysk z plytki) tym razem gra sie uruchomila, pokazalo sie logo XBOXa 1, pokazuje sie logo menu/startowe gry no i gra sie wiesza (moge wyjsc do Dasha, konsola reaguje). Probowalem ze starsza wersja emu, to samo. Nie mam pojecia, co to moze byc...Gra jest chyba w wersji NTSC ale to chyba nie ma roznicy, emu powinien lykac wszystkie? Jakies sugestie? Trzeba cos dodatkowo konfigurowac w jakich plikach konf gry/emulatora/DashLauncha? Z gory dzieki.

Wczytywanie...

Poleć forum