1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Emulator xbox classic na xbox 360 = problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez axim3, Marzec 4, 2012.

1. axim3

axim3 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, w związku z tym że jestem fanem serii Mortal Kombat a na xboxa 360 wyszla tylko jedna częsć przyzwoita czyli MK9 , bo dc to shit.
    Chciałem sobie pograć w Armagedona i deception , jednak mam problem z emulacją.

Sciągłem emulator wypaliłem na cd , wdusiłem w konsolę , wyszkoczył komunikat zę konsola została już zaaktulizowana, włożylem płytę z grą i pisze mi o jakimś błędzie i abym skonstatował się z supportem .

Gry nagrałem na dvd-dl verbataim 3 sztuki poszły w kosz.

Co robię nie tak, może ktoś mi da instrukcję krok po kroku , albo linki do torrentów abym mógł już pobrać repacki tych gier na xboxa 360

pozdrówka

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    sprawdź czy gra jest na liście kompatybilności
    ściągałeś i nagrywałeś obrazy gier z xbox1 bezpośrednio na DvD-DL ? bo taki obraz trzeba najpierw odpowiednio przygotować (dograć pliki SS itp do obrazu) żeby działał prawidłowo na x360

4. axim3

axim3 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,tak stosowałem poradnik chyba nawet z tego forum, gra jest na liscie komp. (Mortal kombat armagedon) , nagrałem grę na veb. dL-DVD i dalej nic, wczytuje się logo starego xboxa i wywala mi błąd . Nadmienię że posiadam dash 14499 i lt+3.0.

5. klinika12

klinika12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wszystko jasne na stronie c4 eva jest napisane Lt+3.0 xbox oryginal fain,backup not supported.

6. _Grigori_

_Grigori_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, podepnę się pod temat. Też chciałbym zagrać w nagraną grę Mortal Kombat Armageddon. Ściągnąłem obraz płyty .iso i wypaliłem na DVD-R. Po włożeniu płyty do napędu pojawiło się logo starego Xboxa i po chwili wyskoczył komunikat: "Wystąpił problem z grą na starszą konsolę Xbox. Więcej informacji Welcome to Xbox Support - Xbox.com. X:5829.0 B:1884.0" Mam konsolę slim 250 GB z LT+2.0. Inne (oryginalne) gry z Xboxa działają. Jak nagrać grę żeby wszystko było ok?

1 osoba to lubi.
  7. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Odp: Emulator xbox classic na xbox 360 = problem

Ta gra jest w ogóle wspierana?
    Raczej nie.
    Sent from my new Samsung Galaxy SIII

8. _Grigori_

_Grigori_ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Tak, jest wspierana. Oryginalne gry Xbox | Graj w oryginalne gry Xbox
    Mam oryginalną Mortal Kombat Deception i jest ok, niestety Mortal Kombat Armageddon ciężko dostać.

Gdzie mogę znaleźć poradnik jak nagrywać gry?

Wczytywanie...

Poleć forum