1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Emulator Xbox na sformatowanym pendrive(najnowszy dash)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MateuszW, Lipiec 27, 2010.

1. MateuszW

MateuszW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.Mam następujący problem.Chciałem zainstalować sobie emulator xbox1.Jako że nie mam dysku twardego sformatowałem pendrive'a a nawet 2 ( po 8gb).Plik instalacyjny offline emulatora znalazłem w internecie i zgodnie z instrukcją nagrałem go na płyte (tak jak wcześniej instalowałem dasha offline).Niestety kiedy wkładam płyte nie wyskakuje mi pytanie o aktualizacje i i instalacje emulatora , tylko że nie można zainstalować emulatora z powodu braku dysku twardego lub odłączonego dysku twardego (chociaż mam sformatowany pendrive który niby służy jako hdd (instalowałem na nim normalnie gry z płyty).Ktoś wie w czym problem ? Może miał podobną sytuację i sobie z tym poradził?

http://forum.xboxonline.pl/topic/31284-instalacja-emulatora-xbox1-offline/

dodaje linka z którego korzystałem

2. Lotnik421 Xbox One

3. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    emulator masz juz w dashu, lecz wymaga on dysku twardego. Bez hdd nie zagrasz.

4. MateuszW

MateuszW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    hmmm a nie dałoby rady stworzyć na penie takich partycji jak np.w nieorginalnych dyskach robią i wtedy byłaby też taka na której zawsze emulator w kupionych dyskach sie znajduje?Tylko czy pojemność pendrive ma znaczenie ?Mam na myśli oszukanie jakoś żeby jako hdd wykrywało ?

5. msg90a1

msg90a1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Najpierw muszę coś wyjaśnić: Emulator xbox1 jest plikiem, który zajmuje około 200MB i jest na partycji 3 w każdym ORYGINALNYM dysku MS. To co ściągamy z internetu to jedynie aktualizacja tego emulatora. Więc jeśli mamy nieoryginalny dysk twardy to najczęściej nie ma on na partycji 3 emulatora, który trzeba sobie samemu wgrać poprzez podłączenie dysku od Xa do kompa przez SATA. Program to Xplorer360. W przypadku PENA sprawa powinna wyglądać podobnie, tylko że do jego obsługi jest inny program którego nazwy nie pamiętam. Niestety nie mogę potwierdzić, czy wgranie emulatora na PENA (na partycję 3) będzie działać. Xbox-Scene.com - Xbox 360 Xbox360 Modchips Xecuter3 Xenium SmartXX X-Chip X-B.I.T Xecuter2.6 Xodus - Gamesave Dashboard exploit - EvolutionX Avalaunch MXM Dashboard UnleashX - X2 & EvoX bios - Copy Xbox Hacks & Cracks tutorials faq - Cheapmod - tam jest mnóstwo informacji na ten temat.

PS: Nazwa emulatora (słowa kluczowe do wpisania w wyszukiwarce) to >partition3 backup< (chodzi po prostu o kopię zapasową całej partycji 3)

Wczytywanie...

Poleć forum