1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Emulator Xbox po odblokowaniu dysku

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sosik1, Styczeń 26, 2010.

1. sosik1

sosik1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zawiercie
    Koledzy, mam taki problem. Mam grę na pierwszego Xboksa - NFS Underground 2. Chcę ją uruchomić ja X360. Dostałem niedawno bana, ale w sobotę udało mi się odblokować możliwość instalacji gier na twardym dysku. Nawet zakupiłem specjalnie dysk 250 GB z potworzonymi partycjami z emulatorem. Gra na pewno jest obsługiwana - w końcu jest oryginalna. :p Wkładam płytkę i jest "Zagraj w NFS Underground 2. Potwierdzam. Przez chwilę widać logo Xbox i po chwili mam taki oto komunikat:

Że niby o aktualizację się drze. No nie podłączę go teraz do Internatu, bo ban na dysk powróci. :( I co teraz? Pomocy.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
  4. pawelstryju

pawelstryju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    dokładnie, jak kolega wyżej napisał - musisz mieć najnowszą wersję emulatora, na forum tego pełno ^^

Wczytywanie...

Poleć forum