1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Encyklopedia FAQ

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Touch!, Kwiecień 14, 2011.

1. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    1. O co w ogóle chodzi z encyklopedią ?
    Encyklopedia powstaje specjalnie dla użytkowników xboxforum.pl, wszystkie teksty sa naszego autorstwa.

2. Czy będą tutaj również gry na PS3, Wii itp. ?
    Nie, pojawia sie tutaj gry tylko na XBOX'a oraz XBOX'a 360.

3. Jakie macie plany na rozwój ?
    Kiedy już biblioteka gier na XBOX'a 360 osiągnie zadawalający nas poziom, zajmiemy się dodawaniem gier Arcade oraz DLC, a także gier na pierwszego XBOX'a.

4. Chciałbym wam pomóc ?
    Bardzo dobrze :) Wystarczy że założysz nowy temat w tym dziale. W tytule tematu ma się znaleźć tytuł gry i nic więcej. Grę dodajesz według następującego schematu:
    Nazwa:
    Data wydania:
    Gatunek:
    Multiplayer:
    Developer:
    Wydawca na swiecie:
    Wydawca w Polsce:
    Opis:
    Trailer:
    Pegi:

5. Chciałbym dodać grę, ale nie znam wszystkich danych na jej temat.
    Nie ma problemu. Uzupełnij tyle ile możesz, resztę dopiszę sam.

6. Jeżeli każdy będzie mógł dodać grę, to przecież będzie bałagan.
    Nie będzie tutaj zbędnych tematów. Każdy temat będzie sprawdzony, zanim się pojawi.

7. Znalazłem błąd, co mam zrobić ?
    Napisz do autora tekstu i dokładnie opisz, gdzie zrobił błąd.

8. Kiedy encyklopedia zostanie ukończona ?
    Nigdy :) Nowe gry na XBOX'a cały czas się pojawiają, wiec i my mamy co robić.

9. Jak mam szybko znaleźć grę ?
    Najszybszym sposobem na znalezenie gry jest skorzystanie z wyszukiwarki. Nad tematami jest widoczna zielona belka, na której jest m.in. opcja "Przeszukaj to forum"
    Wpisz tytuł gry, a wyswietli Ci sie temat, którego szukasz.

10. Wydaje mi sie, ze jestem w stanie napisac lepszy opis gry.
    To napisz :) Wyslij do ktoregos z moderatorow dzialu i jezeli faktycznie bedzie lepszy, to zostanie zamieniony.

11. Napisałem temat/post, ale się nie pojawił.
    Nie martw się nie musisz pisać od nowa, po prostu każdy temat/post musi przejść zatwierdzenie zanim się pojawi.

Wczytywanie...

Poleć forum