1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Enemy Front - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 6, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie jest to pierwsza liga, ale zagrać można, bo klimatem przypomina stary, dobry Medal Of Honor z PSX-a. Gram na najwyższym poziomie trudności i nie jest lekko. Hitlerowcy gdy nas tylko zobaczą robią taki alarm, że szok. Naziści potrafią się zorganizować i chowają się za osłonami, czekają aż się im pokażemy i wtedy zaczynają w nas pruć, także lepiej się za bardzo nie wychylać zza osłon. Oczywiście krzyczą przekleństwa po niemiecku i inne rzeczy. Najlepsze jest "szajse,szajse,szajse" :) Pojedynki sprawiają dużą frajdę np. misja w kościele. Niemców można załatwiać po cichu nożem, lub brać ich jako zakładników i podciąć gardło. Można też przenosić ciała delikwentów, których załatwiliśmy. W grze jest bardzo krwawo-krew leje się strumieniami, ale to dobrze, bo dodaje realizmu. Broń jest standardowa,typowa dla II Wojny Światowej. Przy początku misji mamy wybór w jaki sposób możemy ją przejść. Właściwie są to dwie misje w jednej a my musimy wybrać na jaki wariant się decydujemy. Grafika leci na silniku Cry Engine 3 ze Sniper Ghost Warrior także da się przeżyć, ale mogło być dużo ładniej. Zniszczona Warszawa wygląda w miarę realnie. Można też malować kredą znaki ruchu oporu. Ciekawe jest to, że w grze jest pełny polski dubbing. Podsumowując gra na mocne 7. Ciekawy jestem jej długości, ale zapowiada się interesująco.

3 użytkowników lubi ten post.
  4. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Edit: niestety muszę się zgodzić z negatywnymi opiniami. Gra jest słaba i nudna.A ja myślałem że mam coś z padem albo mi baterie padają a to jednak wszyscy mają . ( chodzi mi o tą lewitacje lol).

5. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Pisząc to teraz jest to moja osobista opinia więc proszę bez hate'u
    Gry nie skończyłem no i nie skończę przez to ,że przeszkadza mi sam gameplay a chodzi dokładnie o to ,że postać nie chodzi ani nie biega tylko pływa wyczuwam wielkiego laga pomoiędzy wyciągnięciem analoga do przodu i zatrzymaniem się postać tak jakby pływała co mnie osobiscie przeszkadza bardzo mocno ;/
    Grafika jest naprawdę ładna szczególnie kolory ale przeszkadza mi blur przez który dostaję oczopląsu za duży(inwazyjny)jest;/
    Gry nie ocenie ale po prostu dla mnie jest przeciętna dobra jak na serio nie ma w co grac a tu za niedługo Sniper Elite ,który zapowiada sie ładnie

6. banannba12

banannba12 Banned Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    jak dla mnie na xboxie gra jest niegrywalna bardzo laguje i jakos taka bez charakteru nijaka, pogralem 20 minut musialem sie przymuszac nie wciagnela mnie jak dla mnie to porazka a szkoda

1 osoba to lubi.
  7. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Fakt, że to "pływanie" psuje rozgrywkę ;/

1 osoba to lubi.
  8. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    dodam ,ze jako takich dropów nie uswiadczyłem bo gra zainstalowana na hdd moze w jakims filmiku ale serio daliby poruszanie sie jak w Codzie czy BF + troszczke zmniejszyli blura i gra byłaby ok a tak totalna niegrywalnosc;/
    No niestety CI coraz gorsze gry robi to ,że się ma Cry engine to nie daje sukcesu trzeba sie nauczyc jeszcze te gry robic na tym silniku

9. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Dla mnie gra najgorsza nie jest nie wyczuwam w niej jakiś mega słabych opinii :D To może dlatego, że w ostatniego FPSa jakiego grałem to byl cod ghosts w listopadzie a w związku z tym jestem bardzo spragniony takich gierek. Trochę gra glupio jest zrobiona z podnoszeniem broni, ponieważ broń lezy na ziemi i raz ją można podnieść drugi raz nie. Jak dla mnie 6,5/10. Jakby ktoś chciał pograć online to zapraszam po gt na pw :)

Tapnięte sprzed xboxa przez Neo V :)

10. akak

akak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Przez 5 minut rozgrywki doświadczyłem pływania, lagów i masy bugów (Na samym początku jak zmierzam w stronę studzienki kanalizacyjnej to mojego towarzysza teleportuje do tyłu kilka razy). Mam dość, przynajmniej na razie. Może później spróbuje jeszcze raz, ze względu na słabość do gier osadzonych w tych czasach. Narazie słabe 4/10

11. Chudy10

Chudy10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nawet dobrze mi się grało pewnie dlatego że już dawno nie było fps-ów o drugiej wojnie światowej przez co mam na takie chrapke

Wczytywanie...

Poleć forum