1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Enslaved: Odyssey to the west - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Bełek, Wrzesień 16, 2010.

1. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Nie wiem jak na XBL ale wczoraj na PS Store ukazało się demo Enslaved: Odyssey to the west. Jak zapewne już wiecie jest to gra twórców znakomitego (przynajmniej dla mnie) Heavenly Sword.

Chciałbym aby w tym temacie każdy podzielił się wrażeniami z dema (jeśli je już ograł) a w stosownym czasie z pełnej wersji gry.

Ja nie jestem jakimś zboczonym graczem ale to co zobaczyłem w demie zrobiło na mnie piorunujące wrażenie. Świetny klimat, bardzo dobra grafika i (zapowiadająca się genialnie) historia z dwójką wyrazistych bohaterów. Filmik który pojawia się po ukończeniu dema zwiastuje, że czeka nas naprawdę niesamowita przygoda.

Zresztą Andy Serkis jako Małpa to 100 procentowa gwarancja sukcesu.

Swoją drogą wpływy Uncharted wychodzą Enslaved na DUŻY plus.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grampp

grampp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Widziałem na GOLu, ciągle czekam na tą gierke, przypomina mi troche połączenie POPa i Uncharted

4. tijs18

tijs18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zagrałem w demko i muszę powiedzieć, że zostałem pozytywnie jak i bardzo nie mile zaskoczony. Paradoks ale niestety tak właśnie było. No ale zacznijmy od rzeczy nieco przyjemniejszych czyli od plusów. Grafika jest bardzo dobra, choć taki design momentami nie do końca mi odpowiada. Rozgrywka jest dość zróżnicowana, niezwykle klimatyczna, a voice acting to czysta poezja. Wprost nie mogłem uwierzyć, że ktoś (Mr. Monkey) może mieć tak genialny głos. No ale niestety ogólne wrażenie psuje framerate, który w demie na PS3 jest heh strasznie słaby. Gra nieustannie zwalnia, co jest strasznie denerwujące. Dopiero ostatnia sekwencja działa tak, jak należy, a to niestety nie wróży najlepiej pełnej wersji Enslaved jak i nowemu DMCm bo niestety wszystkie gry od Ninja Theory zdają się cierpieć na tą jakże denerwującą przypadłość. Oby chociaż wersja na X'a była dobrze zoptymalizowana

5. xsewx

xsewx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dolnyśląsk
    Świetnie się zapowiada, grafa pod Uncharted jak i rozgrywka co tylko mnie co raz bardziej podpala na tą grę.

6. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    moim zdaniem to świetna gra :) grafika robi bardzo dobre wrażenie,gameplay świetny i oryginalny.. :) jak dla mnie 8/10 :)

7. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Przeszedlem na hardzie i mimo ze bawilem sie niezle czuje maly niedosyt, szczegolnie brak mozliwosci rozwijania kombosow u glownego bohatera, sa chyba tylko dwie czy trzy opcje zakupu i nic wiecej ale ogolnie graficznie bardzo ladna, muzyka tez no i KLIMAT !! no i bohaterka tez calkiem-calkiem :D

Wczytywanie...

Poleć forum