1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Enslaved : Odyssey To The West - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez SIEDZE, Październik 1, 2010.

1. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Witam, gra już w sieci więc wypowiadajcie się na jej temat.

Temat wyczyszczony ze spamu, proszę pisać tylko opinie na temat gry. Jak ktoś nie grał to niech nie pisze. Każdy post odbiegający od tematu będzie traktowany jako spam.
    Jeśli ktoś ma zastrzeżenia co do pisowni autora niech raportuje post a nie wymądrza się. - nakoz

2. Lotnik421 Xbox One

3. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    No ja już przeszedłem dwa chaptery i bardzo mnie się podoba, grafika ładna, kolorowa, fajnie się nawala przeciwników, to tyle po dwóch chapterach...

4. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    jestem już na 9 rozdziale i powiem jedno według mnie pretendent do gry roku ! Super fabuła ładna grafika cud miód !

5. Kolotek

Kolotek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja jestem na razie w Chapter 4 ale gra inna niż do tej pory nam dawano ;) Genialnie podłożony głos dla Głównego bohatera- Monkey'a , bardzo charakterystyczny i mocny głos , gra zalatuje sympatycznym klimatem , początek gry w stylu Uncharted ,naprawdę świetna robota i efekty , na grafike takze nie ma co narzekac ;) I nie chodzi w tej grze tylko o napie****nie przeciwnikow i do przodu , w grze trzeba poskakać , skradać sie itp. za omijanie bójek jest więcej punktowane niż walczenie z mechami , ogólnie bardzo pozytywne zaskoczenie, gra jest MEGA , ma swój klimat , dziękujmy NINJA THEORY , ze nie zrobili z tej gry exclusiva na PS3 ;) tak jak w przypadku Heavenly Sword , bo na xbox-a takiej gry jeszcze nie mieliśmy ;)

Rozbawił mnie dialog wkurzonego Monkey'a z Trip . gdzie Bohater ma złapać Dragonflie ( Taki jakby duży komar) Gdzie Trip pyta Monkeya :

Trip:
    - Ah, pamiętam Dragonflie z dzieciństwa zawsze je wykorzystywałem do takich celów ( chodzi mniej więcej , o to że te stworzonka mają wbudowaną kamerkę czy coś w tym rodzaju i wykrywają miny , i ogólnie pokazuje nie widoczne nam tereny)

- A, Ty monkey nie używałeś ich w dziecińastwie?

Monkey:

-Nie , roztrzaskiwałem je !

Ogólnie jak zagracie i usłyszecie ten jego głos to zobaczycie ;) Tylko o tak taką Ciekawośtke zapodałem ;)
    Serdecznie Polecam wam tą znakomitą grę ! Pozdrawiam ! ;)

Używaj spoilerów / Jechu

6. Grzmot

Grzmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Pograłem sobie przed chwilą troszkę, przeszedłem 2 chaptery pierwsze i jak do tej pory, gra strasznie mi się podoba :) Pierwsza rzecz, która rzuciła mi się w oczy to piękny świat, miłe dla oka lokacje, super modele postaci i ogólnie miodna grafa :) Ale jednak, ponad to wszystko, wznoszę strasznie fajne dialogi Monkey'a i Trip. Zasługa to głównie naprawdę dobrego voice-acting'u oraz dobrej animacji twarzy (albo ważki :p ). Dialogów słucha się przyjemnie i wywiązuje się pewna więź z bohaterami. Już po jakimś czasie, gdy tylko słyszałem Trip wołającą o pomoc leciałem walczyć nie dlatego, że tego wymaga gra, ale czułem, że jako taki mięśniak jestem zobowiązany jej pomóc :) Trzecią rzeczą, która zdecydowanie poprawia tej grze opinię, to ciekawy system walki. Mamy jeden przycisk na zwykłe uderzenie, którego powtórzone tworzy kombosa, oraz jeden przycisk na uderzenie silniejsze. Brzmi standardowo, ale walka wygląda naprawdę widowiskowo, głównie dzięki ciekawemu ułożeniu kamery. Wygląda to naprawde filmowo. Podsumowując, fajnie, że gra jest inna niż wszystkie gry z tego gatunku. W miarę możliwości, powinno się być cicho, jest dużo skakania i myślenia, jak połączyć umiejętności Monkey'a i Trip. Polecam !

7. paco45

paco45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gierka fajna choć trochę za prosta. Zacząłem od razu od harda i bez większych frustracji dotarłem do ch5. Gierka na pewno zachwyca grafiką i głównymi bohaterami. Jak dla mnie jak na tego typu grę to trochę za dużo niewidocznych ścian oraz brak możliwości swobodnego skakania. Poza tym gierka jest super.

Krótkie cobosy yy lub xy i uniki. Tuż przed wystarałem kuli robot wydaje specyficzny dźwięk w tedy robisz unik i combos xx . Po jakimś czasie zrobi się czerwony. Wówczas schowaj się za pomnikiem i wciśnij rb( przycisk, który kieruje uwagę na ciebie) robot udzerza w pomnik i potarzamy od początku.

8. spioszeq

spioszeq Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Nie rozumiem zachwytu grafiką, bo model głównego bohatera wygląda jeszcze gorzej niż z prince of persia moim zdaniem. Zlane w mięśniach ciało i pozlepiane włosy, jakby ich przez miesiąc nie mył. Co do samej gry, to grałem tylko w demo(verbatim czeka na premiere) i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobało, bo ogólnie lubię postapokaliptyczne klimaty, a sama produkcja zachwyca mnóstwem akcji.

9. kleszczu290

kleszczu290 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gra jest świetna-odrealniona od tytułów do jakich jesteśmy przyzwyczajeni, ma w sobie jakąś magie która nie pozwala oderwać się od konsoli...jak narazie jestem w chapterze nr 6 i jak do tej pory ocena moja to 9,5/10.

10. tomfred

tomfred Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bardzo przyjemna gra, przeszedlem jak narazie 2 chaptery i jestem zadowolony z gry, polecam;)

11. paco45

paco45 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie ukończyłem grę na hardzie i muszę powiedzieć ostatni raz tak wsiąkłem przy GOD OF WAR 2. Przejście zajęło mi 2 dni. Mimo wszytko trochę za łatwa. Na pewno tej grze brakuje jakiś sekretów od odnalezienia ( np jakieś części stroju czy umiejętności czegokolwiek). Grafika jest super , chociaż po paru godzinach grania zaczynają trochę drażnić doczytujące się tekstury. Na pewno warto zagrać

12. bonku866

bonku866 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lubin
    jestem dopiero na 4 misji,ale po tych kilku godzinach mozna smialo pisac,że gierka zabija klimatem,tak ,,pieknie"zniszczonego miasta w gierce dawno nie widzialem :)Moze niektore tekstury nie sa najlepszej jakosci(vide monkey,trip) ale niektore widoki na mapie zapieraja dech w piersiach.Ogolnie mrzecz biorac jak juz ktos wspomnial wyzej,tytul do najtrudniejszych raczej nie nalezy,gram na hardzie i jeszcze nigdzie na dluzej nie utknalem.Poki co tyle na temat.

p.s. Czy tylko mi sie zdaje,czy Trip jest bardzo podobna do Nariko z HS ??:D:D:D

13. magiczny

magiczny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Po ukończeniu dwóch rozdziałów muszę przyznać że gra jest wciągająca. Może grą roku nie zostanie, ale pozytywnie zapisze sięw mojej pamięci.

14. czaras2099

czaras2099 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra ma to coś. Grafika nie do końca jest perfekcyjna ale nie to się tylko liczy. Bardzo ciekawa propozycja na zbliżające się długie chłodne wieczory.

15. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Grając w ta gre jestem podekscytowane jak dziecko :) Miłe uczucia wzbudza ta gra jak już inni wspominali "ma właśnie to coś" , czarny koń tego roku gra godna polecenia, przejścia wciąga.

16. Leonidas

Leonidas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedna z piekniejszych gier na naszego boxa.

17. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Wyśmienita mimika twarzy . Animacje , dialogi ( szczególnie Monkey'a ) . Praca kamery jest bardzo dobra . 95/100

18. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Grałem na razie w demo,i bardzo mi się podobało,fajna walka,skoki,i nie jest bardzo liniowa-np.jak nie pośpieszymy się żeby dotrzeć do kapsuły ratunkowej,to ta dziewczyna sama w niej odleci.Jak będzie tańsza,to na pewno kupię,ale nie wydam 150 czy 200zł na grę bez multi.

19. zlyczarny

zlyczarny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    bardzo dobry voice-acting i grafika, animacje wygladaja dziwnie czasem. Ale gra jest bardzo dobra polecam. Jak się słyszy przestraszoną Trip to odrazu gna się jej na pomoc :)
    Trip przypomina mi Scarlett Johansson w Ironmanie 2

20. kajdzioch90

kajdzioch90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pińczów
    Jestem już w 8 chapterze. Gra mnie urzekła, dawno nie zainteresował mnie żaden tytuł w taki sposób. Przede wszystkim charyzmatyczni bohaterowie, którym podłożyli głos naprawdę świetni aktorzy. Mechanika gry i oprawa graficzna to trochę kalka z Uncharted, akcja pomieszana z wspinaczkami i efektownym pokonywaniem przeszkód, tylko tutaj się walczy, a w U. strzela. Co do grafiki, to nic nowego od strony technicznej - Unreal Engine jest dość charakterystyczny. Jednak w takiej oprawie go jeszcze nie widziałem, kolorowo, pastelowo, słonecznie i zielono - sprawia pozytywne wrażenie, także kosmetycznie też kojarzy mi się z tamtą grą. Gram na Hard, gra może nie jest jakoś specjalnie trudna pod warunkiem, że nie popełnisz błędu. Gdy tak się stało to zwykle ginąłem. Na tym poziomie trudności walka z większą ilością przeciwników na raz wymaga lekkiego skupienia. Zdarzyło mi się trochę pokląć od czasu do czasu, ale nie czułem frustracji.

Gra to miód, oprawa audiowizualna powyżej przeciętnej i bardzo fajny gameplay. Ale oprócz tego klimat i dający się polubić od samego początku główni bohaterzy, między którymi relacje coraz bardziej się zawężają w miarę upływu gry. Polecam jeśli chcesz posurfować na latającej desce, pokonać paru bossów w odpowiedni sposób i wkręcić się w fabułę.

I taka mała dygresja.

Czy ktoś oprócz mnie zauważył podobieństwo Monkeya do Son Goku z Dragonball? Wydaję mi się, że twórcy wyraźnie się inspirowali postacią z tego anime. Imię Monkey (Sayanie też byli często porównywani i kojarzeni z małpami), surfowanie na Cloud (Goku latał na swojej chmurce), włosy (taki rodzaj fryzury akurat jest popularny, ale mimo wszystko nasuwa skojarzenie), kij (Goku również bronił się kijem w zwykłym Dragonball) i ogonek, tutaj w postaci skrawka materiału (w DB wiadomo).

21. Grzmot

Grzmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    Spostrzeżenie prawidłowe :) Cytat z jednej z recenzji: "Zgodnie z podtytułem znajdziemy tu luźne nawiązania do Wędrówki na Zachód, jednej z klasycznych pozycji w chińskiej literaturze, na której bazował także Dragon Ball."

Wczytywanie...

Poleć forum