1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Epic Games: "Nie ma nic gorszego niż zapowiedź trylogii"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krav53, Lipiec 1, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Krav53

Krav53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Skarżysko
    Gdy kilka lat temu studio Epic Games zapowiedziało pierwszą odsłonę Gears of War, jej twórcy od razu zaznaczyli, że w planach ma przygotowanie całej trylogii. Dziś jednak główny pomysłodawca przygód Marcusa Fenixa, Cliffy B., przestrzega: "nigdy nie mówcie, że robicie trylogię"

W rozmowie z serwisem Eurogamer Bleszinski wyjaśnił, że nie ma nic gorszego niż zapowiedź, że ta czy inna gra będzie pierwszą częścią trylogii. Zamiast pozytywnie nastawić graczy do konkretnej produkcji, tylko ich to zniechęca.

„Nie ma łatwiejszego sposobu na to, by gracze przyjęli postawę obronną, niż powiedzenie: <To będzie trylogia>” – tłumaczy Cliff. „Gdybym pojawił się na konferencji EA [na E3] z Adrianem Chmielarzem i Tanyą Jessen i powiedziałbym coś w stylu: <Oto jest nowa gra, jaką robimy, nazywa się Bulletstorm i będzie trylogią>, gracze zareagowaliby w sposób: <Pi*prz się>, prawda? Powiedzieliby coś w stylu: <Pokaż mi najpierw dobrą grę, a potem pogadamy o sequelu>” – wyjaśnia obrazowo Bleszinski.

Epic Games: "Nie ma nic gorszego niż zapowiedź trylogii" / CD-Action online

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dobrze mówi. W przypadku niektórych trylogii nie wiadomo jaka będzie pierwsza cześć, czy graczą się spodoba czy ją całkowicie odrzucą, a producent chce robić już części kolejne. Akurat w przypadku niektórych tytułów, zapowiedzenie trylogii się udało. Mam tu oczywiście na myśli Gearsów i Asasynów od Ubi ;]

4. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Jak to się mówi... :p słomiany zapał :D
    No ale co prawda to prawda :D

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    No tak sam pamiętam jak jeszcze na tv4 na gramtv pokazywali gears of war to podchodziłem do nich z straszną nie ufnością no bo to ma być trylogia do tego jakiś dziwny system ukrywania dali (wtedy system ukrywania z gow był naprawdę czymś dziwnym) ale po pierwszych paru godzinach byłem pewien że ta trylogia im się uda .

6. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Ja GoW 1 i GoW 2 darzę wielką sympatią :)
    Czekam na trójeczkę ! :)

7. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Cliffy jest dobry :D GoW jest klasykiem i czekam na GoW3 :yeye:
    A Bulletstorm to może być tytuł który odciągnie mnie od BC2 :DD

8. i.T

i.T Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Clifford dobrze prawi. Niekiedy to właśnie dzielenie fabuły na części odwodzi potencjalnych nabywców od zakupu.
    BTW. Bardzo jestem ciekaw nowej produkcji od EP. Jednakże bardzie wyczekuje na GoW 3.

9. Jarro

Jarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zgorzelec
    No tak. Ale jak chcą mieć klientów, to muszą wywiązać się z obietnicy :D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.