1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Epic Mickey 2 i brak weryfikacji z abgx ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez echo, Grudzień 24, 2012.

1. echo

echo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam obraz Epic.Mickey.2.The.Power.Of.Two.PAL.PL.XBOX360-SRT
    Plik po wypakowaniu ma nazwę srt-em2 i wielkość 8,13GB
    Sprawdziłem to w abgx ustawionym tak jak w najlepszym poradniku z tej strony (Tutorial Nagrywanie gier pod LT 3.0) a wynik jest taki jak na załączonym obrazku.
    Pytanie w czym może być problem, czy ktoś się z tym spotkał, oraz czy można to wypalić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. benji24

benji24 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wypalasz normalnie i wszystko będzie hulać. Żółty komunikat informuje tylko o tym, że danej wersji gry nie ma w bazie programu abgx - tak jest z grami z polskim dubbingiem - chociaż zdarzają się wyjątki jak np. FORZA HORIZON - gra jest w pełni spolszczona (dubbing + napisy) a weryfikację w abgx przechodzi w 100% (całość na zielono).

Reasumując: nie ma co się przejmować tym żółtym komunikatem, obraz jest w 100% poprawny i śmiało możesz wypalać.

1 osoba to lubi.
  4. echo

echo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za radę a w zasadzie za podtrzymanie na duchu :tennis:
    bo skoro obraz już mam, to trzeba z nim zrobić cos pożytecznego

Ale
    Oznaką prawidłowego przygotowania obrazu jest napis Topology data is currently verified Przy grze XGD2 nie ma tego komunikatu, bo dogrywanie "Topologii" jest tylko do gier XGD
    jeszcze chciałbym się dowiedzieć, jak (i czy) trzeba się stosować dokładnie do tego co napisano w poradniku.
    Więc z czego wynika brak weryfikacji w abgx360, no i jeśli będę grał na konsoli podłączonej do sieci, nie spodziewać się problemów w takich przypadkach?

EDIT, to co benji24 pisałeś w 2 poscie jakby wyjaśniało przyczyne braku weryfikacji, więc chyba palę :pirate:

5. adamk4

adamk4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Stalowa Wola
    Mozesz nagrywać spokojnie. Mam tą gre i wszystko chodzi jak trzeba.

1 osoba to lubi.
  6. benji24

benji24 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wydaje mi się, że gry wypuszczone do sieci przez polskie grupy takie jak np. SRT, POLISH.VODKA właśnie nie przechodzą w pełni tej weryfikacji w abgx360 i stąd te żółte komunikaty.

Wczytywanie...

Poleć forum