1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Epickie sceny w grach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yoshimori, Lipiec 29, 2009.

1. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Ciężko mi wytłumaczyć w słowach o co mi chodzi, ale postaram się jak najdokładniej. Pamiętacie może takie starsze klasyki z PSX i PS2 jak Final Fantasy, Kingdom Hearts, Shadow of Colossus. Każde z tych gier miały rewelacyjnie poprowadzoną fabułę i wręcz epickie zakończenia, dramatyczne walki z tysiącami przeciwników czy walka o życie towarzyszy, czaicie o co mi chodzi? :D Nastrojowa muzyka, można poczuć ogromną głębię, jakby się oglądało film lub samemu uczestniczyło w tych wydarzeniach i po przejściu jest się aż dumnym z kulminacji :D Większość dzisiejszych gier mimo, iż ma lepszą grafikę nie oferuje tego typu rozgrywki, mamy ciekawą fabułę, postacie, ale nie czuć "tego czegoś", co kiedyś wciągało nas wręcz magicznie do świata gry i przechodzimy ją tylko na sztywno bez większych emocji. Jeśli zrozumieliście o co mi chodzi to chciałbym abyście podali mi tytuły na X360 (nie tylko jRPG), które chociaż w części oddają to co opisałem :)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo94

przemo94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W 100% się zgadzam, jeszcze gears 2 wyrabiał ale większość gier nie ma teraz właśnie tego ''czegoś'' :)

4. karmel6

karmel6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szprotawa
    Co jak co ale zakończenie Mass Effect również mi się podobało. A przynajmniej trzymało niezwykły klimat. Call of Duty 4 również wbijało w fotel. Przynajmniej takie jest moje zdanie.

5. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ooo tak COD4-snajperska misja,wybuch bomby!
    GOW2-CAŁY
    F3-tempeny tower
    GOW1-Cały
    A epicka muzyka np interpol z gh:wt

6. entryk

entryk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie rozumiem tych powyżej, jemu chodzilo o prawdziwe epickie momenty... polecam fable 2

7. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    seria metal gear solid mnie rozwaliła, szczególnie 3 część, zakończenie na polanie, mistrzostwo Hideo Kojimy

8. Ado o

Ado o Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chotomów
    Taaak yahoone, a MGS jest na XBoxa :]. Może nie ma aż tak chwytliwych momentów jak w starszych grach, ale...jak ktoś przeszedł GTA IV no to musi wiedzieć że zakończenie miażdży...
    UWAGA SPOILERY!!! JEŻELI NIE UKOŃCZYŁEŚ GTA IV NIE CZYTAJ!!!

-Ślub Romana, wjazd bandziorów...Wszystko ekstra. Zwłaszcza w zakończeniu gdzie wybieramy kasę, kiedy ginie Roman.-

Half-Life 2 też ma swoje momenty, najlepsze jest zakończenie Epizodu 2...no po prostu mistrzostwo świata.

9. yahoone

yahoone Banned User V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik Game Master Liga XboxForum.pl PSforum.pl

Polubienia:
    124
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    @
    sorry nie doczytałem wątku, jeżeli chodzi o Xa no to chyba nie ma takiej :D

10. Yoshimori

Yoshimori Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Dzięki za odpowiedzi, ale jednak nie do końca o to mi chodziło. Może dlatego, że nie jestem fanem FPS'ów i grywam w nie dość rzadko nie dostrzegam w nich "tego czegoś" :p. W Mass Efect mam zamiar zagrać bo słyszałem o nim wiele dobrego, a Fable 2 już przeszedłem, gra była niezła, ale spodziewałem się dużo ciekawszego finału i jakiegoś fenomenalnego starcia, więc trochę się zawiodłem :). A co sądzicie o Bioshock'u? Słyszałem, że to dobra gra, ale czy wbijająca w fotel? :p Możecie także opisać jRPG'i dostępne na x360, który z nich ma najwięcej "tego czegoś"? :D Słyszałem, że Lost Oddyssey jest najlepszy z jRPG na x360, ale wątpię czy może podtrzymać poziom narzucony przez Final Fantasy czy Kingdom Hearts. Możecie też pisać jaki jest w nich system walki, czy turowy czy w czasie rzeczywistym, a także czy jest możliwość zachowania oryginalnej japońskiej ścieżki dźwiękowej, bo takie szczegóły także dodają klimatu. :)

Pozdrawiam

11. kempool

kempool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    fable 2 bardzo spoko zakonczenie i jakby nie patrzec gta iv tez mi sie wrylo w pamiec jesli chodzi o moje przygody z graniem na x360

12. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    ja polecam eternal sonata, dobra fabula, dobra grafika i o naszym rodaku:) przerywniki filmowe na dobrym poziomie,a czy ma to "cos" to juz sam ocenisz.

13. mat01

mat01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  14. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Orange BoX- praktycznie kazda część ma swoje sceny "Epickie"
    -hl2-walka na cytadeli, gravity-gunem
    -ep1-stacja kolejowa, ucieczka z city 17
    -ep2-obrona "white forest" (chyba tak to się nazywało) odpalenie rakiety,
    Dodać do tego można też każde starcie w tej grze ze Strider'ami-przed ratuszem, jak uciekało się w tunelu przed takim jednym, kilka z White Forest, takie momenty pamiętam najbardziej:)

15. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mass Effect - wybór kogo z twoich przyjaciol ratowac, zabicie tego jaszczura, końcówka.
    Fable 2- Moment gdy udajemy sie do tego złego maga i spedzamy tam lata- ogolnie koncowka.
    Lost Odyssey- moment odnalezienia wlasnej córki, konającej w łóżku i jej pogrzeb-(jak narazie tylko w 1 plyte gralem)
    Gow2- przemówienie przed wyjazdem na szarańcze.

16. 12freedy

12freedy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecinek
    Jak dla mnie Gears of War 2, scena
    w której Dominic odnajduje Marie. Niesamowity dramat wojny. Dalsza akcja, od podszewki pokazany "rój" królowej.
    Jako drugi tytuł dodam Soulcalibur IV, sama sceneria przenosi nas w różne światy.

17. Teddy

Teddy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm Silesia
    Podobnie jak u !BloodD.
    Drugie intro Gearsów 2.
    W powietrzu rój helikopterów, na dole całe armie żołnierzy, mobilizująca przemowa Prestona, a w tle muzyka Jablonskyego.
    Ciary na plerach.

18. shadzor

shadzor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Inowrocław
    zakończenie silent hill homecoming wymiata (jest ich pare, niestety wszystkich jeszcze nie widziałem), a ogólnie to jak juz bylo wymienione, GoW 2, końcówka wspaniale prowadzona z zajebistą muzyka.

19. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Mgs 4: końcówka jak na cmentarz do snake przychodzi big boss.
    Gow 2: walka z takim bossem co wielkie kolumny przewraca.
    Medal of honor allied assault:lądowanie na plaży omaha
    Call of duty United Offensive: lot samolotem

20. Jasiiu18

Jasiiu18 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zgadzam sie w gowie2 byla fajna koncowka ale tez w RE5 byla fajna koncowka

21. Jasiiu18

Jasiiu18 Banned

Polubienia: