Episodes from Liberty City - a Ixtreme

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem, konsole przerabiałem dosyć dawno, od jakiś pół roku nie zmieniałem firmware, nie nagrywałem gier, bo zająłem się przechodzeniem tego co mam. Teraz pojawiły się świetne tytuły (Forza 3, dodatek do GTA IV, wkrótce Modern Warfare 2 i Assassin's Creed 2) i mam zamiar kupić kilka czystych verbatimów. Wersje Ixtreme w konsoli mam 1.5, na święta i tak będę robić uaktualnienie, ale chcę zapytać czy teraz będę mógł pograć w nowy dodatek? Trochę poczytałem o jakiś zabezpieczeniach itp i że większość nowych gier nie obsługuje starych wersji Ixtreme, ale pewny nie jestem bo nie jestem w temacie od kilku miesięcy, mógłby ktoś odpowiedzieć?;)

btw. szykuje sie jakieś nowe Ixtreme? czy 1.6 jest teraz najnowsze?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
pozostaje ci patch na wave 2. reszte znajdziesz na forum
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
Nie,nie obsluzy.IE 1.51/1.6 wymagany
 

adeek

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak, mam iXtreme 1.5. Tekkena i nowy dodatek do GTA przerobilem tylko w ppf o matic. Dziala wszystko bo sprawdzalem i gralem.
 

drewman

Użytkownik
Użytkownik
A jeśli chodzi o iXtreme'a to się wstrzymaj jeszcze troszkę (tydzień/max 2)* bo wychodzi nowy iXtreme 1.61, co w sposób niezależny będzie też połączone z premierą nowego ABGXa obsługującego Wave 4! Szkoda wydawać 2 razy pieniądze! Poza tym 1.6 jest męczące bo trzeba używać płytki z Activate.iso, a w 1.61 zostanie to już zniesione!

Pozdrawiam
A.

____
*do świąt Bożego Narodzenia na pewno będzie nowy, a czy do Wszystkich Świętych? Obawiam się że nie.

EDIT:
Chyba to będzie jeszcze szybciej;) 1.61 już jest w Samsungu! W ciągu kilku dni powinien zawitać na LiteOn'a i BenQ'a
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
A jeśli chodzi o iXtreme'a to się wstrzymaj jeszcze troszkę (tydzień/max 2)* bo wychodzi nowy iXtreme 1.61, co w sposób niezależny będzie też połączone z premierą nowego ABGXa obsługującego Wave 4! Szkoda wydawać 2 razy pieniądze! Poza tym 1.6 jest męczące bo trzeba używać płytki z Activate.iso, a w 1.61 zostanie to już zniesione!

Pozdrawiam
A.

____
*do świąt Bożego Narodzenia na pewno będzie nowy, a czy do Wszystkich Świętych? Obawiam się że nie.

EDIT:
Chyba to będzie jeszcze szybciej;) 1.61 już jest w Samsungu! W ciągu kilku dni powinien zawitać na LiteOn'a i BenQ'a
Czyli okres który przespałem, automatycznie nadrobi się z nowym firmware? w 1.61 nie będzie żadnego przerabiania gier programami, tylko sprawdzam abgx'em, nagrywam i śmiało mogę grać, na live też?
 

Do góry Bottom