1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Erepublik.com strategiczno-ekonomiczno-polityczna gra w której Polska jest potęgą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koxy, Październik 22, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. koxy

koxy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Erepublik to darmowa gra w przeglądarce, w której gracz wciela się w e-obywatela swojego ePaństwa, walczy dla niego, prowadzi interesy, może kandydować do kongresu z ramienia parti, a nawet zostać prezydentem wirtualnego Państwa. W tej grze Polska jest potęgo militarno-gospodarczą, podbiliśmy eNiemcy, eHolandie,eDanie, teraz wykańczamy eFrancję. Jeśli chcesz zobaczyć jak to wygląda nic prostszego wystarczy założyć konto .

Chcesz być politykiem, żołnierzem a może przedsiębiorcą nic prostszego dołącz do Erepublik i wybierz swoją drogę kariery.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wow, dobiłeś aż do 40 postów, żeby napisac ten temat... szacun!

4. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zawsze bylismy tam silni, bo Polacy wzieli sobie bardzo do siebie jakas gierke przez przegladarke :p Gralem to wiem.

5. koxy

koxy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niczego nie dobijałem, robimy Baby Boom w Erepie taka kontrola urodzin, więc zejdź ze mnie...

@Blood, właśnie pociskamy USA i trzeba skolonizować tereny hamburgerów ^^

6. Blood.

Blood. V.I.P V.I.P

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tam sie ciagle kogos pociska, jak ja gralem mielismy sojusz z USA i Hiszpania. Teraz widze jedziemy jednych. Szkoda czasu w sumie na to :p

Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum