1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Error 74

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez omega_pl, Grudzień 23, 2011.

1. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Odebralem dzisiaj Falcona Jtag zamawianego na Allegro. Po wlaczeniu konsola wywala E 74, dzwonilem do serwisu strwierdzili ze naprawa wyniesie 150zl,oczywiscie koszt bedzie musial poniesc sprzedajacy tylko nie wiem czy to sie bedzie oplacac, czy ten blad bedzie powracal czy nie? I czy jest mozliwe ze konsola nie wywala bledy kiedy jest podlaczona pod HDMI bo ja ja podlaczam do starego telewizora a sprzedajacy twierdzi ze pod HDMI u niego wszystko smigalo a pod analoga nie podlanczal

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    e74 awaria układu hana i rrody i tak wracają i nie ma różnicy czym to podłączył i tak będzie ten rrod.ja bym mu to oddesłał odrazu i zwrot kasy

4. piotruczelli10

piotruczelli10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    To spróbuj wszystkie kable wpiąć od nowa albo sprawdz czy na innym TV działa a myśle ,że E 74 jak raz naprawisz już nie powróci.

5. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Nie naprawiaj konsoli, przynajmniej ja bym tak zrobił. Lepiej zwrot kasy za konsole i kupić nową sprawną nie naprawianą :) potem tylko ją przerobić.

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    RGH jest do każdej konsoli już więc nie ma co się nad jtagiem z rrodem rozczułać naprawia rrod to worek bez dna

7. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Probowalem na dwoch kablach i dalej to samo, po tym jak na drugim kablu bylo to samo to nie probowalem na drugim TV bo stwierdzilem ze to bez sensu....

Wczytywanie...