1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

ERROR E66 przy próbie aktualizacji konsoli.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wiesuaw, Styczeń 10, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jestem szczęsliwym posiadaczem konsoli xbox 360 z napędem samsunga, dashem pod kinecta (ale tym pierwszym). konsola jedna ze starszych bo 2006r.
    Dzisiaj moją konsolę chciałem przerobić z racji tego iż wyczytałem że pod samsungi to jest proste i możliwe do zrealizowania w domu.
    Pierwsze co zrobiłem to próba aktualizacji , podłączyłem konsolę do internetu (pierwszy raz od sierpnia) , akutalizacja pobrana pomyślnie i podczas rozpoczęcia procesu instalowania wyskoczył error E66.
    Po ponownej próbie nadal to samo, konsole można używać normalnie tylko nie idzie zainstalować dasha.
    pyt. nr1. Czy możliwe że dzieje się coś takiego bez spoofa napędu?
    pyt. nr2. Czy problem się skończy jak wgram oryginalne OFW , zaktualizuję a później znowu do 2.01?
    pyt. nr3. Czy można prosić o czyjś nr gg kto się na tym zna i już miał taki problem?
    pyt. nr4. Czy nadal warto samemu to robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    E66 - Błąd małżeństwa DVD z płytą główną. Problem z napędem DVD. Wersja napędu nie zgadza się z wersją napędu jaka była montowana fabrycznie! Upewnij się, że firmware w napędzie jest dobrze dobrane do wersji jaka była montowana od nowości. Jeżeli nie rozumiesz o co chodzi, zapytaj w temacie na forum!

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Nie nie, e66 to normalne na przerobiony samsungu. Wgraj ofw, zaktualizuj i dopiero wgraj iXtreme

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

5. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dexter czyli nie miałem spoofa? A w ogóle to w 2006 roku były montowane tylko samsungi, a konsole kupiłem 1.5roku temu nową (tak dobrze słyszycie) :p

teraz nowa dawka pytań .
    1. Czy wszystko co jest potrzebne do wgrania nowego FW jest w tym poradniku? http://xboxforum.pl/artykuly-f206/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html
    2. Skąd wziąć oryginalne OFW? I jakie kroki muszę wykonać aby zrobić tę przeróbkę (wg tego poradnika).

Rozumiem dokładnie że najpierw OFW pozniej aktualizacja nastepnie nowe FW. Wszystko fajnie ale pierwszy raz przerabiam konsole (konsola już przerobiona) i nie czuję się za pewnie.

6. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Powiem Ci tak - do lt+ wszystkie samsungi miały to samo iXtreme a samsungow są 2 rodzaje bo ms25 i ms28. Jeśli miałeś ms25 to wgrywales do niego fw od ms28 które było spoofowane na ms25 i stąd e66 mimo że napęd nie był wymieniany ;-) chociaż błąd pojawia się również na typowych ms28

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

7. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak wgrać oryginalne OFW? Potrzebuję kogoś kto mi pomoże to zrobić i przysłowiowo poprowadzi za rękę.

8. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    dokladnie tak samo jak ixteme

9. wiesuaw

wiesuaw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli tak:

1. Robie dokładnie to samo co w poradniku, z różnicą w tym kroku tak ? :Klikamy "Open Target Firmware" i wybieramy firmware iXtreme - w naszym przypadku ix15-sam.bin zamiast ix15-sam.bin wybieramy oryginalne FW tak?
    2. Skąd mogę pobrać OFW pod samsunga? i jaką wersję? pod ms 25/28?

10. -=DEXTER=-

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dokładnie tak.

Tutaj masz paczke w ktorej jest tez ofw dla samsunga:
    MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Wczytywanie...