1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

error I/0 pomocy

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez piotrek1985144, Styczeń 5, 2013.

1. piotrek1985144

piotrek1985144 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lichfield
    witm mam problem z moim ihasem
    wczesniej wypalalo sie wszystko ok weryfikacja tez a tera....jak podlaczam pod usb (usb sata adapter gdyz mam laptopa) to pisze nierozpoznane uzadzenie..jak juz jakims cudem zalapie....to nagra i przy weryfikacji

I/0 Error!
    device:[0:0:0] atapi ihas124b
    scsistatus: 0x02
    interpretation: chceck condytion
    CDB: 28 00 00 08 02 61 00 00 01 00
    interpretation : read (10) sector 524897
    sense area
    sk interpretation: medium error
    ASC/ASCQ interpretation: L-EC uncorrectable error

co mam zrobic ..nagrywam na verbatim :( pomocy
    dodam ze plyta od spodu wyglada dziwnie...mniej wiecej 1/3 plyty od srodka do zewnatrz wyglada jak nagrana a reszta plyty...jak by nie ruszona a na krawedzi zaznaczony jest koniec wypalenia cienka kreska...

2. Lotnik421 Xbox One

3. fudzi

fudzi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żory
    Najprostszym sposobem weryfikacji czy to wina adaptera czy uszkodzonego napedu jest podlaczenie napedu pod stacjonarny komputer klasy PC i spradzenie czy na PC wypali i zweryfikuje. Jezeli nie - uszkodzony naped, jezeli wypali - uszkodzony adapter

Wczytywanie...

Poleć forum