1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Error

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kajoj53, Luty 14, 2011.

1. kajoj53

kajoj53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć. Mam Xboxa od sierpnia 2010. Do tej pory działał bez problemu, ale wczoraj wieczorem podłączyłem go do routera kablem. Nie chciał mi się z siecią połączyć, więc go uruchomiłem ponownie i wyskoczył mi błąd systemowy. Pare razy jeszcze wyskakiwał, to rzuciłem go w cholerę. Dzisiaj po szkole wróciłem, wyczyściłem pamięć podręczną i wyzerowałem ustawienia PPoE. Już działa normalnie i teraz tylko pytanie czy błąd się będzie powtarzał. Z góry dzięki za odpowiedź :)
    EDIT: Błąd wyskakiwał przy uruchamianiu konsoli, po animacji. Dash najnowszy, nieprzerobiona, same oryginały. Migała też jedna czerwona dioda wokół włącznika i pada nie wykrywało jak błąd wyskakiwał.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartoszKSSG

bartoszKSSG Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    66-400
  4. kajoj53

kajoj53 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bodajże E60 o ile dobrze pamiętam.
    EDIT: Może coś pomogę. Konsola leży u mnie poziomo, gumkami do dolu (wersja Arcade), tak żeby płyte od góry się wkładało. Paliła się dioda po prawej na dole.

Wczytywanie...