1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Escalation - drugie DLC dla Call of Duty: Black Ops oficjalnie potwierdzone

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Szpaner94, Kwiecień 11, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szpaner94

Szpaner94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Ostatnio mogliście u nas przeczytać, że Treyarch planuje wydać drugie DLC dla Call of Duty: Black Ops o nazwie Escalation. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że dodatek ten został zapowiedziany nieoficjalnie przez australijski sklep internetowy.

Jednak teraz wiemy na pewno, że dodatek pojawi się 3 maja i będzie zawierał pięć map: 4 do trybu multiplayer (Zoo, Hotel, Convoy, Stockpile) oraz 1 do trybu zombie (Call of the Dead) . Zostało to potwierdzone przez same Activision.

"W trybie multiplayer zmierzymy się na dachu kubańskiego luksusowego hotelu oraz kasyna na tle żywej scenerii starej Hawany; Convoy dostarczy intensywnej walki w bliskim starciu na tle konwoju wciągnętego w zasadzkę; Zoo zabierze Cię na dziką przejażdżkę do zapomnianego sowieckiego Zoo, gdzie spotkamy zagrożenie na każdym kroku; Stockpile umieszcza graczy w odległej, rosyjskiej wsi rolniczej, skrywającej sekrety zabudowań WMD." - powiedział pracownik Activision. Dodając: "Dla fanów zombie - coś unikalnego." (nadesłał oraz przetłumaczył: Default)

Oczywiście w dodatek zagrają jako pierwsi posiadacze Xbox'a 360, a PC oraz PS3 będą musieli poczekać prawdopodobnie miesiąc.​

Źródło : Escalation - drugie DLC dla Call of Duty: Black Ops oficjalnie potwierdzone - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

//Szpaner94

Niemal pewne że pierwszy lub drugi z majowych weekendów będzie wyróżniony Double XP z okazji premiery tego DLC.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Wszystko fajnie, ale na samą myśl o cenie tego DLC to rzygać mi się chce. Oby znowu pojawiły się tanie konta z punktami -.-

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    ja swoje 800 msp za migrację trzymam na map pack do CoDa4 ;D a osobnych msp nie zamierzam kupowac, za drogo.

5. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie wiem co oni z tymi cenami mają, kiedyś wszystkie map packi chodziły po 800 msp.

6. Duster1

Duster1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No 1200,czyli ~50 zł za 5 (pięć!) map jest bardzo zastanawiające, ale o czym tu dyskutować ? Kto ma kupić, przełknie dumę i po prostu kupi. Na szczęście nie ja :D

7. pat792

pat792 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A ja dopiero CoD'a będę miał w piątek więc, za szybko nie kupię map na szczęście.

8. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Ja zapewne kupię mapy, ale w postaci konta silver tak jak to miało miejsce w poprzendnim DLC :D
    Ale tak jak mówicie, irytujące to jest, że za parę mapek trzeba dać 1200mp :/

9. DJ.Bart

DJ.Bart Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew
    1.Hotel - w którym stoczymy walki na dachu luksusowego kubańskiego hotelu.
    2.Convoy - zaoferuje dynamiczne starcia w trakcie zasadzki na amerykański konwój.
    3.Zoo - zgodnie z nazwą jest to mapa osadzona na terenie opuszczonego sowieckiego zoo.
    4.Stockpile - to z kolei tereny niewielkiej rosyjskiej wsi, która służy jako kamuflaż dla bazy z bronią masowego rażenia.

10. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    bardzo irytujące, szczególnie jak braliście za 30 zł 6000 msp i jeszcze do tych mapek 2 gry pobieraliście... już nie przesadzać.

miło by było jakby kosztowało 800 msp bo tyle mam, no ale jak będzie trzeba...

11. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Nie kupie tego DLC poniewaz ostatnie DLC bylo tak denne pod wzgledem grywalnosci na nowych mapach ze szkoda gadac. Kotick moze pocalowac mnie w **** czke bo napewno nie dam juz mu zarobic:)

12. czesiofan

czesiofan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    Black ops to jest zbyt słaba gra w multi, by do niej kupować DLC. Już prędzej kupiłbym mapy do MW2.

13. Shibby

Shibby Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jedyne co do mnie przemawia to mapka zombie, ale to za mało jak na tą cenę bo mapki do multi znowu będą pewnie dwie spoko a reszta kupa.

14. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Każdy marudzi, że za drogo...
    Pierwsza rzecz - nie zdajecie sobie sprawy ile to jest pracy nad takimi mapami....
    Druga rzecz - jak kolega wyżej wspomniał większość kupi konta Free z nabitymi punktami i do tego ściągnie ze dwie gry...

Więc proszę przestańcie marudzić i komentować map, których jeszcze nikt nie widział....

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum