1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Eskpertyza serwisu - czy aby na pewno prawidłowa?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Matek17, Marzec 19, 2015.

1. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam. Ostatnio miałem problemy ze swoją konsolą (X360 Slim). Na moje oko były to typowe objawy dla padniętego lasera: tj. konsola nie mogła odczytać dysku. Pojawia się komunikat ze ściereczką, "Dysk z różnymi materiałami" lub po prostu wywalało do menu głównego. Postanowiłem więc oddać konsolę do serwisu i teraz po ekspertyzie mówią mi, że "aby przywrócić konsolę do pełnej sprawności napęd optyczny wymaga natychmiastowej wymiany na nowy" podając, że jest to jedna z droższych napraw w xboxach i cena naprawy waha się w granicy 250-300zł. Czy jest to możliwe? konsola nie ma nie wiadomo ilu lat, do częste granie z dysku i pada cały napęd optyczny?

Prosiłbym o pomoc, gdyż nie wiem co zrobić, czy zgodzić się na wymianę tego napędu czy poprosić o zwykłą wymiane lasera, bo być może serwis chce mnie naciągnąć na droższą naprawę?
    Ps. czy ewentualna wymiana napędu będzie miała jakiś wpływ na przeróbkę LT 3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Co to za serwis jest?
    Wymienią napęd to niech wgrają LT 3.0

4. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    Ja bym zmienił serwis i zapytał sie o naprawę gdzieś indziej, zobaczyłbym co powiedzą, może wystarczy wymienić tylko laser, a wymiana lasera to jakieś 70 zł

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    No i wymiana samego lasera nie integruje w przeróbkę LT 3.0.

6. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jest to serwis F.H.U. Gam3-Over z Olsztyna i poza tym serwisem raczej w mojej miejscowości niczego innego nie znajdę . Do tego w ich ofercie nie ma nic na temat przeróbek.

7. -=SETH=-

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Niech Ci wymienią sam laser, jeżeli nie to wysyłaj do innego.

8. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Wyślij konsole licząc przesyłkę jeszcze ci zostanie pieniążków

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Ja za 80zl zamintuje Ci nowy oryginalny laser.

Jednak trzeba wziąść pod uwagę, że zdarza się, że elektronika po odwiercie do LT pada po jakimś czasie, jednak wtedy to koszt 90zl.

Nawet jakby padło jedno i drugie to koszt max 170zl na nowych częściach.

Wczytywanie...

Poleć forum