~ ~ ESLORD ~ ~ RGH - RGX | FLASH LT3 | NAPRAWA | - Cała Polska

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik



Potrzebujesz naprawić konsole ? Musisz zrobić RGH ?
Chętnie Pomogę!

Witam wszystkich i każdego z osobna.

Do 10.02.2015 można przerobić u mnie konsole w promocyjnych cenach.

Trinity i Corona V1-2 = 125 zł
Corona V3-6 = 145 zł

Na konsolach robię S-RGH + dioda debug na panelu GRATIS !



~ ZAWSZE NAJNIŻSZE CENY DLA UŻYTKOWNIKÓW FORUM ~

XBOX FAT FLASH LT3.0 = 50 zł
XBOX SLIM (TRINITY) FLASH LT3.0 = 60 zł
XBOX SLIM (CORONA) FLASH LTU = 230 zł


Gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji ze współpracy.
Film poglądowy jak czyścić i konserwować konsole


[HR][/HR]


USŁUGA S-RGH W SUPER CENIE 125 ZŁ !!
Kurier GRATIS !


Jasper RGH1/RGH2 - 125 zł
Trinity, Corona V1, V2 - 125 zł
Corona V3-V6 - 145 zł
DualNand - 199 zł



S-RGH montuje na płytach Trinity i Corona




Istnieje opcja zamówienia kuriera po odbiór konsoli od Ciebie !
Koszt 16 zł

Jeżeli masz pytania dzwoń:

730 068 904
Jeżeli nie jesteś pewien czy na twojej konsoli można wykonać RGH zapraszam do tego tematu:

http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/czy-na-mojej-konsoli-mozna-zrobic-jtag-rgh-146164/











RGH dostępne dla konsol Phat (Falcon, Jasper) i Slim (trinity, corona)

Jaką masz wersje Corony ?

Corona V1 - data produkcji od 01-08-2011 do 30-04-2012 + dysk 250GB
Corona V2 - data produkcji od 01-08-2011 do 30-04-2012 + pamięć 4GB
Corona V3 - data produkcji od 01.05.2012 + dysk 250GB
Corona V4 - data produkcji od 01.05.2012 + pamięć 4GB
Corona V5 - data produkcji od 01.06.2013 + dysk 250GB
Corona V6 - data produkcji od 01.06.2013 + pamięć 4GB


Do każdej Corony V3-V6 montuje Team Xecuter PostFix adapter!
Który umożliwia modyfikacji bez konieczności wiercenia w procesorze.


Co oferuję ?


* Profesjonalną instalację RGH w twojej konsoli
* Gwarancje na wykonaną modyfikację 24 mc
* Instalację najnowszego oprogramowania Freeboot + FSD3
*Menu w języku Polskim !!
* Czyszczenie konsoli sprężonym powietrzem
* Wymiana pasty termoprzewodzącej w cenie

Dodatkowo


* Stały support 24/7 (telefoniczny, email, forum)
* Darmowe aktualizacje Dashboardu.
Aktualizacje przygotowuje za ciebie !

Wystarczy że wyślesz mi swój numer seryjny konsoli.



~ Moje poradniki ~


RGH Poradnik użytkownika v1.7

RGH Aktualizacja Dashboardu



Jeżeli nadal nie jesteś zdecydowany/a zapraszam do zapoznania się z opiniami osób którym pomogłem.





Przykładowe instalacje:



















 
Ostatnia edycja:

ROOON2211

Świeżak
Świeżak
Witam jestem z Oświecimia i przerabiałem własnie konsole u kolegi ESLORD najpierw na Lt+2.0 pózniej na RGH jestem bardzo zadowolony,pełen profesionalizm do tego bardzo słuzy pomocą SZCZERZE POLECAM !!!!!
 

cocock

Świeżak
Świeżak
Witam, jestem z Chełmka również korzystałem z usług kolegi, wszystko wykonane profesjonalnie bez fuszerki, później pełny support w razie czego polecam!
 

orzi22

Świeżak
Świeżak
Ja, jak wyżej koledzy piszą również jestem bardzo zadowolony z usług ESLORD'a. Robił mi LT2.0, pełen profesjonalizm świadczonych usług, a do tego w miłej atmosferze:) Zawsze pomoże, doradzi... POLECAM ! :)
 

beat87

Użytkownik
Użytkownik
Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem RGH wykonanego przez kolegę ESLORDa. Wszystko działa aż miło i nie pozostaje mi nic innego jak gorąco polecić.
Szczególny plus należy się za świetny kontakt, oraz pomoc w każdej sprawie!

POLECAM!
 

Tips

Świeżak
Świeżak
Referencje

Usługi u tego Pana to czysta przyjemność. Przerabiałem już u niego 4 konsole z dwoma formami dostawy. Wysyłkowo operacja trwała 5 dni roboczych (w pon wysłałem przyszło w piątek). Nie ma z nim żadnego problemu- szybko bezproblemowo i tanio. Jeżeli chodzi przeróbkę na miejscu (miałem okazję zrobić u niego też RGH) - wszystko profesjonalnie. Cała operacja trwała około 1,5 godziny oczywiście ja cały czas obserwowałem przebieg "naprawy". Generalnie jestem miło zaskoczony szybkością obsługi przy każdej konsoli przeróbka była robiona błyskawicznie i na moich oczach. Nic tylko polecić.
 

bartezo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przeróbka RGH wykonywana przez kolegę ESLORD to prawdziwy profesjonalizm, bardzo szybko i solidnie. W ciągu 24 h konsola znów była w moim domu. Jestem naprawdę szczęśliwy ze wybrałem fachowca :) którego szczerze można polecić, doradzi, podpowie, pomoże dokonać wyboru. Podsumowując NIEZDECYDOWANI decydujcie się na jego usługi bo naprawdę WARTO. POZDROWIENIA dla Fachury :))))
 

oresz

Świeżak
Świeżak
Jeśli chodzi o usługi oferowane przez RSLORD'a to jestem bardzo zadowolony, jako ze posiadam SLIMke na czipie Windbond to dochodzi dodatkowa zabawa związana z wierceniem które jednak powinna wykonywać wykwalifikowana osoba i kolega taka własnie jest po wgraniu LT+ 3.0 moja konsola uruchamia wszystkie kopie zapasowe jak potrzeba a moje oryginalne płytki spokojnie lezą na półce bez obawy o zniszczenie. Gorąco Polecam kolegę ESLORDa! :)
 

materac48

Banned
Użytkownik
Wszystko przeprowadzone profesjonalnie. Bez najmniejszych problemów, wytłumaczył wszystko co związane z użytkowaniem rgh a nawet piwko zaproponował ;)
Jasper odpala od strzała jak oryginalna konsola, kolega zna się na rzeczy.
Polecam bo warto ;)
 

banczyk2

Świeżak
Świeżak
Serdecznie polecam. Solidna robota. Osobiście przerabiałem konsole i mogę śmiało wszystkim polecić, bo ESLORD to profesjonalista. Zna się na tym co robi i robi to dokładnie. Pełne zadowolenie.
 

Korni11

Świeżak
Świeżak
Witam, jestem z Ryk również korzystałem z usług kolegi, wszystko wykonane profesjonalnie bez fuszerki, później pełny support. POLECAM!!!!
 

szoszon73

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich
Pochodzę z Osieka i równiez miałem przyjemnoiść korzystać z usług kolgi z Chełmka i szczerze polecam,dobry kontakt ,szybka obsługa i co najwazniejsze zawsze chętny pomóc w razie jakichkolwiek problemów tak ze polecam szczególnie poczatkujacym gdyz w raz z przeróbką otrzymamy dokładne szkoleniew obsłudze.
Pozdrawiam wszystkich
 

sfaction

Świeżak
Świeżak
Niedawno miałem przyjemnośc korzystac z usług ESLORD'a. LT+3.0 wgrany na poczekaniu szybko i profesjonalnie - dysponuje odpowiednim sprzętem i bardzo szeroką wiedzą na temat X'a. Bezproblemowy kontakt i chęc pomocy zarówno przed jak i po wykonaniu usługi. Polecam!
 

luckabrasi

Świeżak
Świeżak
Jestem bardzo zadowolony z pracy wykonanej przez kolege ESLORDa...także polecam z czystym sumieniem...fachura "pełną gębą"...
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
 

mrowa522

Użytkownik
Użytkownik
Polecam ESLORDA, wszystko zrobione tak jak się umówiliśmy, dobry kontakt, niska cena-czego chcieć więcej ;)
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Cześć. Ja polecam Bartosza czyli ESLorda. Miły , spoko i najważniejsze zrobił mi RGH 2.0 na jasperze i konsola uruchamia się max 20 sekund. Dodatkowo stała pomoc w razie potrzeby.Roczna gwarancja ! Kurier za darmo. Lepszego nie znajdziecie ! GORĄCO POLECAM !
@UP
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z czystym sumieniem moge polecic każdemu EsLorda przerabiałem u niego wysyłkowo jaspera w poniedziałek wysłałem w czwartek już był u mnie zrobiony pełen profesjonalizm super kontakt jak to teraz mawiaja NIE MA LIPY konsola szybko sie uruchamia i stala pomoc jak cos ze strony tego fachowca polecam i pozdrawiam
@UP
 

daroh

Świeżak
Świeżak
Przeróbka RGH konsoli wykonana na miejscu u ESLORDA ekspresowo i profesjonalnie, dobry kontakt, polecam!
 

mariuszmax

Użytkownik
Użytkownik
Pełen profesionalizm. Długo szukałem godnego pana który przerobi mi konsole zaryzykowalem i trafilem w 10000000000%. ESLORD to profesionalista wszystko tłumaczy krok po kroku nie ma żadnego problemu z pomocą gdy jest to napewno pomoże.

POLECAM i życzę jak najwięcej klijentów.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom