1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Esperanza DVD+R DL x8

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DanielGP, Grudzień 3, 2014.

1. DanielGP

DanielGP Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Witam. Otóż mam taki problem z płytą podaną w temacie. Posiadam nagrywarkę IHAS 124-14 E/EU. Na Verbatimach wypala gry na XGD3 w 100%. Do rzeczy, problem jest tego taki że ściągnąłem grę w XGD2, i chciałem ją nagrać na tej płycie. Żaden program nie przechodzi nawet do zapisu, mowa o IMGBurn, oraz CloneCD. Za każdym razem po półtorej minuty wyskakuje błąd. Macie jakieś pomysły ?

Ps. Tak wiem, że ta płyta to badziew i najlepiej tylko verbatima. Ale słyszałem że gry na XGD2 nie potrzebują aż tak dobrej jakości płyty.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Powiem tak, wiem że przerobienie konsoli bo gry drogie itp ale ludzie, 5 zł za płytkę to nie majątek nie popadajcj w skrajność ze za droga płyta ..

4. shte-fun

shte-fun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Suwałki
    Wypaliłem ponad 100 płyt Maxell na ihas 124-19b po 2 zł szt i może 1-2 poszły do kosza. Ja szukałbym winy w obrazie. Przepuść przez abgx dobrze kilka razy. Aż będzie wszystko zielone. Ja xgd2 paliłem na laptopowej i śmigało

5. DanielGP

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Ja się nie pytam co jest skrajne a co nie ;) U mnie Verbatim kosztuje 9 złoty za sztukę. Fakt nie jest to drogie, ale każdy woli taniej bo zawsze są inne wydatki.

Obraz jest dobry. NA tej samej płycie próbowałem nagrać FarCry 4 na XGD3 już pod LT 3.0 i ten sam błąd.

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    9 zł za sztukę? Zmień sklep.

7. DanielGP

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    9 złoty za Verbatima to drogo ? Kupuję w hipermarkecie Eleclerc.

8. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
  9. DuelosXX

DuelosXX Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    okolice Krakowa

U mnie Vebratim 5-6 zł ( przy czym 6zł to absolutny max ). 10 sztuk z przesyłką na Allegro wyjdzie ok 45-47zł to sobie przelicz ;d

Gdy kupujesz hurtowo ok 200-500sztuk to za płytęwychodzi 3-3,5zł to nieźle sobie zarabiają ^^

Wczytywanie...

Poleć forum