1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Eternal Sonata

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez adju, Kwiecień 4, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. adju

adju Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co sądzicie o tej gierce chciałbym ją zakupić czy warto !!!
    lub poradźcie mi jakiegoś nie trudnego RPGa w tym stylu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Odp: Eternal Sonata

1. Eternal Sonata
    2. Lost Odyssey
    3. Blue Dragon

Tak sie prezentuje najlepsza trojka jRpg na x360.Aczkolwiek opinia subiektywna bo wszystkie gry prezentuja niezwykle zblizony poziom.Kwestia gustu.
    P.S.ES jest na 1DVD-DL :)

4. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska

Eternal jest swietny:).

5. DateX

DateX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja posiadam ETernal Sonatę gra jest dobra, co do fabuły może wydawać się nie co dziwna, w ES świat jest kolorowy i czarodziejski, osoby z magia sa obcowane przez mieszkańców ( to taka mała informacja). No i jak lubisz anime to na twoim miejscu wybrałbym Eternal SOnate niz np. Lost Odyssey, ponieważ grafika w Eternal SOnacie oraz w Blue Dragonie grafika jest mangowa, mi to oczywiście odpowiada, ponieważ uwielbiam takie gry. Acha zapomniałbym o najważniejszym w ES przerywniki są bardzo długie co całość daje nam niezwykłe pełnometrażowe anime, głosy sa w rodzinym japońskim, napisy po angliku polecam tą gre.
    Jesli ktoś zainteresowany moge uploadować tą gre na rapida konto premium, w tej sprawie priv. by nie zaśmiecać ;)

6. Kasaniec

Kasaniec Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Ja nie przepadam za takimi grami ale kiedyś zagrywałem się w Legend of Mana na psx. ES bardzo mi przypomina ten świetny jRPG na psxa i po zagraniu w demko chyba sobie zakupie ;) A tak btw. nie wie ktoś czy przypadkiem ES to nie jest Legend of Mana 2 tylko pod innym tytułem? Bo na okładce ES-a jest ta sama klientka co własnie w LoM.

7. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Kasaniec sciagales ES demko z XBL czy z normalnie przez neta i na plytke ??? Jak z neta to podaj adres jak mozna :p

8. jendrej1

jendrej1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Realizer ostatnio znalazłem stronke na której są wszystkie gry demo które wyszły do tej pory na xbox live. Nawet dla mnie to jest dobre bo na niektóre gry jest ograniczenie regionalne a z tamtąd ściągasz bez ograniczeń i wypalasz na płytke.
    Ps. Jest tam także Eternal Sonata.
    Adres:

http://www.xboxlivefiles.com/?p=browse&t=a&page=1&type=0

9. realizer

realizer V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

z tej strony nie da sie wypalac na plytke ;D Bylo o tym 1000x

Wczytywanie...