1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ethernal Sonata

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Ukano, Maj 23, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Ukano

Ukano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wlasnie skonczylem ta gre.
    Mimo mojej wczesniejszej fascynacji tym RPG stwierdzam, ze jest do bani. Z totalnym eksplorowaniem wszystkiego co mozna przejscie zajelo mi 23 godziny. Jak na RPG to raczej przy malo.
    Moze macie inne opinie na temat tej gry.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek8

misiek8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    In an ODST armor waiting to drop
    Odp: Ethernal Sonata

Ja tez sie napalilem po demie na ES,jeszcze 10 partow i bedzie "moj" :).
    23h to malo wg Ciebie...moze i tak,ale mi przejscie Mass Effect zajelo ok 24h.i to z odblokowanym achivmentem za ukonczenie wiekoszoci misji w grze.(Completionist - Complete the majority of the game - 25G)

4. Raikoh

Raikoh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Ethernal Sonata

Obecnie gry sa znacznie bardziej skomplikowane w produkcji, dlatego czas przejscia maleje. dotyczy to kazdego gatunku, wiec nie ma co marudzic :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum