1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ethernet prosze o pomoc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cola1992, Listopad 18, 2012.

1. cola1992

cola1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    C/Winows/System32
    Koledzy mam pytanie mam router zte combo z tp i ma jedno wejście ethernet i tak jak podłącze pod konsole a mmodem do kompa poprzez usb to pobieranie mam 500kb/s a neta mam 10mb/s a jak przez ethernet to mam full ale nie moge bo ethernet mam do konsoli a narazie nowy router w gre nie wchodzi,są jakieś rozdzielacze czy coś?

2. Lotnik421 Xbox One

3. NIKODEMUS

NIKODEMUS Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żywiec, Poland
    włóż drugą kartę sieciową do kompa, zmostkuj połączenie i udostępnij net na drugą kartę czyli tam gdzie będzie podłączona konsola, powinno działać, ale najłatwiej zmień router na router z modemem dsl i wifi, ja tak mam net z dialogu router z modemem i wifi, klocek po kablu do routera a komp po wifi

4. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Odp: Ethernet prosze o pomoc

Sorki ze podepne sie pod temat ale zastanawia mnie czym lepiej podpiac neta. Kabelek czy wi-fi? Z góry dziekuje za info.

Wytapane z XPERII;-)

5. dybal92

dybal92 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Sosnowiec
    Jeżeli nie przeszkadzają Ci kable, a x leży obok routera to lepiej po kablu.

6. Ethernet

Ethernet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Ethernet prosze o pomoc

Kolego mam dla Ciebie dobre rozwiązanie :)

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum