1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Etykietki i okładki. Drukowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rav189, Luty 28, 2010.

1. rav189

rav189 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hrubieszów
    Siemka. Chce sobie wydrukowac etykietki i okładki do pudełek i płyt (kopii zapasowych ;D) Znalazlem tam sobie kilka stron itp itd. To z okladkami nie powinno byc problemu drukuje sobie i gitarka.

Ale z etykietami na płyty cos chyba bedzie problem. Bo niby trzeba płyty jakies tam do drukowania, tylko ze ja na te stare chce to nadrukowac. Gdzies kiedys dawno dawno temu mój wujaszek miał taki papier do naklejania i tam były takie "powycinane płyty" tylko tam ustawiał gdzie ma drukowac i mu drukowalo a poźniej naklejał na płytke. Tylko nie moge takiego papieru znaleść. Tam mozecie dac linki. Albo jakis inny sposób na drukowanie tego ;) z góry dzieki ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
  4. Skik

Skik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W kazdym markecie znajdziesz etykiety na plyty do drukowania, mozna tez kupic w zestawie z maszynka do rownego naklejenia

5. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Ja mam pytanie ale normalna drukarka atramentowa mozna nadrukowac etykiete na taki krazek wyciety ?

6. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    a czemu nie? przeciez to zwykle drukowanie na papierze

7. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Bardzo ważne jest w miarę równe naklejenie naklejki na płytę, bo w przeciwnym razie może zachowywać się w napędzie jak niewyważone koło na drodze. Może nawet ci zablokować napęd albo jeszcze gorsze rzeczy.

Załatwiłem sam tak swój napęd w pc dawno temu, teraz się nie bawię w żadne naklejki na płyty - slim case z okładką wystarcza :)

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    No wlasnie tez tak myslalem ze mozna cos spier.... przy naklejaniu tego.

9. errorek3

errorek3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    pamietam jak mialem ps1. nakleilem sobie mala naklejke na plyte z nazwa, to mi nie chcialo odczytywac :p
    jak odkleilem to wszystko bylo ok :D

10. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
  11. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Dobra, powiem ci wszystko tak jak ja robie
    Etykiety na płyty kupuje tu :http://henryx.pl/product_info.php?products_id=269
    Dodatkowo u tego kolesia masz zielone pudełka (także kupuje) oraz verbatimki po 50zł(droższe kilka złotych bo wersja azo, spisują sie świetnie) (zamawiałem tam już 2 razy, wszystko ok :) )
    Okładki do opakowań drukuje programem undercoverxp (freeware, do ściągnięcia z google)
    Okładki na płytki drukuje programem producenta, jeśli chcesz to na pw dam ci linka na rs :)
    Nie warto moim zdaniem kupować zestawu z "aplikatorem" tutaj masz tanio etykiety full face czyli z małą dziurką(w zestawach są te z dużą dziurką zazwyczaj) a naklejasz je równo poprzez pudełko na płytki typu "case" z pewnością masz je w domu(jeśli chcesz to mogę ci wytłumaczyć w jaki sposób :) ), a jeśli nie to dostaniesz verbatimki w tym opakowaniu :) i nie potrzeba wcale wydawać pieniędzy na ich specjalny aplikator, nakleiłem tak już ok. 40 płyt do xboxa360 i nie było przypadku by ta nie działała

PS. W odpowiedzi na twój wyższy post, mam drukarke atramentową i etykiety spisują się dobrze :)

Edit #2
    Ja drukuje na zwykłym papierze głównie, zżera dużo mniej tuszu a za folijką z opakowania wygląda tak samo (dla porównania mam wydrukowane 2 okładki na bardzo dobrym papierze fotograficznym, za folijką itak nie widać różnicy a tuszu zżera duuużo więcej :)

12. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    nie to, żebym się czepiał... ale "etykiety full face czyli z małą dziurką" a czy przypadkiem uchwyt który trzyma płytę w pudełku nie naruszy etykiety??

bo ja kiedyś korzystałem z podobnych a raczej składających się z dwóch części i można powiedzieć, że wyglądała tak jak: "etykiety full face czyli z małą dziurką" ale pojawił się problem polegający na tym, że mocując płytę w pudełku, nadrywała się etykieta w 4 miejscach od uchwytu pudełka...

Podam dwa przykłady pierwszy bez aplikatora co prawda... ta etykieta pierwsza po niżej mogłaby zostać nałożona przez aplikator ale i również dzięki pudełku "case" jak widać jest uniwersalna bo składa się z dwóch części:

Drugi przykład jest to etykieta nakładana poprzez aplikator:

sam zdecyduj który rodzaj bardziej ci pasuje i się podoba:)

Wczytywanie...

Poleć forum