1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Euro Fishing w piątek na Xbox One!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 8, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Profesjonalne wędkarstwo nie jest najczęstszą sportową konkurencją, w którą możemy zagrać na konsolach, ale deweloperzy z Dovetail Games postanowili przenieść swoją produkcję na kolejne platformy. Aktualnie z rybkami zmierzą się posiadacze Xboksów One.

Euro Fishing to profesjonalny symulator wędkarstwa przygotowany przez deweloperów z Dovetail Games. Produkcja początkowo zadebiutowała wyłącznie na komputerach osobistych, ale autorzy postanowili przenieść projekt również na konsolę ósmej generacji.

Najważniejszym elementem jest realizm. Twórcy spędzili mnóstwo czasu, by odwzorować pięć wielkich, europejskich jezior, a jednocześnie zajęli się odwzorowaniem wszystkich wędkarskich doznań. Podczas rozgrywki należy na początku wybrać odpowiednie miejsce, a następnie zająć się uprawianiem tego niezwykłego hobby.

W tytule znajduje się między innymi zaawansowany system Total Cast Control zapewniający wyjątkowe wrażenia podczas rzucania wędki, dynamiczny cykl dnia i nocy, rozbudowaną sztuczną inteligencję ryb, czy też zmienne warunki pogodowe. Deweloperzy zadbali również o rozbudowany samouczek oraz zróżnicowane miejsca – dla amatorów i doświadczonych wędkarzy.

Produkcja posiada rozbudowany tryb dla pojedynczego gracza oraz zmagania mutliplayer. W tym drugim przypadku możemy zaprosić innych zawodników do wspólnego łowienia lub wziąć udział w specjalnych turniejach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. masaro45

masaro45 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bieszczady
    czy cena jest juz znana?

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Cos dla dextera

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

5. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    158
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Gierka moze byc ciekawa fajnie ze multi jest grac ze znajomym przy piwku normalnie jak by sie wedkowalo :p

6. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wygląda ciekawie. Pamiętam jak na PS grałem w Fishing Bass Hunter. Jak cena będzie w miarę to z chęcią zakupię ;-)

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Juz widzę dwoch z padami przez 3 godziny czekając na rybę. Ja kompletnie nie widzę sensu takiej gry, lecz to moje subiektywne zdanie. Nie łowie ryb w realu i na prwno nie wciagnie mnie virtualne ;p

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Kyron lubi to.
  8. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    66,99 PLN poczekam na promocję :-D

Wczytywanie...

Poleć forum