1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

EveryBody pomarańcze szukam osób do CO-OP GoW3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Piotrek ELO, Luty 7, 2012.

1. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Panie i Panowie z racji tego że pod koniec tego tygodnia będę miał GOLDA, Season Pass i nowe konto chciałbym na tym nowym koncie zacząć calakować Gears of War 3. Głównie chodzi mi o kampanie na poziomie Insane... a moi znajomi na XBL już to dawno zrobili i nie będzie im się chciało tego robić wię poszukuję nowych "znajomych" którzy są ogarnięci w GoW3, mają pare mutatorów (przydadzą się) oraz najlepiej wszystkie dodatki aby też porobić inne achivy...

Zgłoszenia proszę podawać w tym temacie a potem jakoś się dogadamy co i jak ... :D :afro:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jeżeli kotś jest zaintersowany kampanią a nie ma dodatków to też zapraszam :D

4. Piotrek ELO

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    UP!

5. luksurface

luksurface Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Norway
    chętnie zagram ( na insane brakuje mi tylko ostatniego bossa) ale pomoge tez we wczesniejszych. gt luksurface

6. Pain

Pain Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    to forum?
    Spoko już masz kolejną osobę do coopa , najlepiej przechodzić we 4 żeby wbić kolejnego aczika.
    Gt: Gorn0075 , skontaktuj się na GG (13450028) kiedy gramy.

7. Piotrek ELO

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Suuper.... jeszcze jedna osoba potrzebna jakby co zaproszenia poleciały na XBL
    Moje konto GT:Imperial BoRo

8. Baba

Baba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Ja również z chęcią zagram. Weteran GOW 1 i 2(w jedynce calaczka mam), młody, ale nie jakiś rozwydrzony dzieciak. Nie mam dodatków, a z tą częścią(multi w 3 strasznie się zmieniło) styczność miałem na razie małą, ale chętnie przejdę.

Wczytywanie...

Poleć forum