Evolve Open Beta

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

fanhorizon

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem co to jest wiem tyle że
od dzisiaj można pograć w open betę.

Alternatywa dla osób z pustym portfelem i brakiem gier (jak ja).
Zawsze można coś potestować ;)

https://store.xbox.com/en-US/Xbox-One/Games/Evolve-Open-Beta/b3656495-4bc2-4d08-a593-e2e2ae2c9c49#bundleWidgetWrapper
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Temat jest więc nie będę zaśmiecał forum ponownym tematem opartym na tej grze.


Wrażenia po "wersji darmowej do 7.09".

W tą grę chyba nikt nie gra online.. Bo chciałem sobie pograć Online z ludźmi to za Chiny nie potrafiło znaleźć jakiejkolwiek walki.. Po paru minutach zwątpiłem i włączyłem tryb Solo z BOTAMI - właśnie z botami..

Gra kładzie ogromny nacisk na pracę zespołową - w końcu to drużyna. Boty natomiast nie zawsze współpracują z nami..
Miałem jedną rozgrywkę, gdzie byłem w szoku, że boty tak dobrze potrafią mnie wspierać - w gruncie rzeczy cały czas grałem Assaultem (czy jakoś tak), główna postać która ma za zadanie nabijać jak największe obrażenia potworowi.

Niestety większą część rozgrywki boty zachowały się tak głupi0, że brak słów. Gdzie spokojnie mogłem wygrać walkę jakby np. suporter, medyk spełniali swą rolę.. Tropiciel też pozostawiał wiele do życzenia..

Jak chodzi o całość to uważam, że gra ma potencjał i na prawdę jak ma się ekipę do gry to można się świetnie bawić. Ogólnie po 4-6 walkach z botami czułem po prostu jedną wielką irytację, co do od nich zachowania..

Poziom gry oczywiście BALANCED.

Ocena -7/10
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom