1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Evolve

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez PyzaVader, Marzec 31, 2016.

Ocena - Evolve

1. 1

2. 2

3. 3

4. 4

5. 5

6. 6

7. 7

8. 8

9. 9

10. 10

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
  1. PyzaVader

PyzaVader Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Konin
    AAA.jpg

W wątku tylko opinie.

Witam, poznajmy wasze opinie na temat tej gry, dajcie swoja ocenę w skali od jednego do dziesięciu :)
    Aktualna pozycja z Deals with Gold, warto ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. reevo

reevo Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    33
    Miasto:
    Jarosław
    Ponoć Evolve albo się lubi albo się nienawidzi. Gra zamysł ma całkiem dobry jednak błyskawicznie zaczyna się nudzić. Zbyt mało potworów i map, za dodatkowe trzeba zapłacić (choć uważam, że to wszystko powinno być w podstawce). Ogólnie jest ogrom mikropłatności. Miałem okazję zagrać kilka partyjek u znajomego na PS4 i jeśli miałbym się zdecydować na zakup to tylko dla luźnej gry ze znajomymi przy browarku. Innego sensu osobiście w niej nie widzę i wystawiam 5.

4. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Co prawda mam grę jakiś czas ale jeszcze nie grałem jednak cena gry była tak niska na ostatnich wyprzedażach ze trzeba było ja kupić, beta jednak była taka średnia

Wczytywanie...

Poleć forum