1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ewolucja Xbox LIVE przedłuży życie Xboxa 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 3, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przedstawiciele Microsoftu doszli do niebywałych wniosków. Stwierdzilil, iż ewolucja Xbox LIVE i wprowadzenie do niej takich usług, jak Games on Demand, Zune Video, czy Facebook pomoże Xboxowi 360 w przedłużeniu jego życia. Jak twierdzi Marc Whitten, dyrektor generalny Xbox Live, przyczyni się do tego również rozwój Projektu Natal.

Jak dla mnie to nie było w tym nic odkrywczego. Wypowiedź Whittena pozwala mi jednak wyciągnąć pewne wnioski. Microsoft zamierza przedłużyć życie Xboxa 360 tak długo, jak to tylko możliwe. Co oznacza, że PS3, któremu wieszczy się 10-letni cykl życia, może mieć przez cały ten czas mocnego konkurenta w postaci konsoli MS. Na ile to tylko gadanie, a na ile przełoży się to na rzeczywistość - to okaże się dopiero w przyszłości.

Michał Jankowski

Polygamia.pl - Dziennik Gracza - gry, najnowsze informacje, screeny, zwiastuny, recenzje

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak zobaczyłem ten project natal to od razu pomyślałem ze dzięki temu panowie z microsoftu opóźnia wydanie następnego xboxa.

4. vosp38

vosp38 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    WARSZAWA
    MS ma lepiej z racji tego że pisze oprogramowania ,dlatego cieszy mnie to ,że wlaśnie oni zajmują się xbox live ,osobiście uważam że mają większy potecjał i nie dadzą dupy.Xbox live to nowe doświadczenie skożystają na tym wszyscy pośiadacze PC na całym świecie .

5. hypnos

hypnos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    JO81SX
    A co ma platforma PC do uslugi Xbox Live?
    Poza tym przydaloby sie poczytac troche uwazniej slownik ortograficzny.

6. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Według mnie to bardzo dobra informacja.
    MS chce po prostu według mnie zebrać jeszcze większe zyski z tego sprzętu a potem wypuścić znowu coś ciekawego.Przecież XBOX 360 nie jest jeszcze taki słaby.Ludzie.Wydaje mi się że x360 wytrzyma jeszcze spokojnie 2 lata a potem dopiero nie daj Boże mogą zacząć się pewne problemy z tworzeniem gier ze względu na słabe wnętrzności.Choć i tak mi się nie wydaje.Według analityków ta generacja może potrwać do 2014 i mam nadzieję że tak się stanie.
    Jedyną rzeczą która ogranicza na razie x360 jest nośnik.Albo MS zrobi większą płytkę dvd albo wypuści nowy czytnik lub całkowicie przeniesie się na dystrybucję elektroniczną.Najbardziej rozsądnym rozwiązaniem wydaje mi się to ostatnie.Ale wtedy posiadacze x360 z kartą pamięci mogą być pokrzywdzeni czyli tacy jak jak gdyż ma wersję arcade.Albo zrobić coś takiego jak onlive.

7. Tharwynn

Tharwynn Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Piekary Slaskie
    Zajebiscie wreszcie jakis duzy update sie szykuje.

8. Konradiv

Konradiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    I razem z update fala banów? Przeważnie po updacie jest jakaś fala, więc trzeba się strzec! A co do Games on Demand - ja bym z tego nie korzystał. A jak mi się gra znudzi i nie będę chciał już w nią grać? To poprostu usuwam z dysku, a takto mogę płytkę wymienić lub sprzedać.

Co do żywotności - gry na Xbox 360 podobnież nie wykorzystują w pełni tego co ma. Poza tym, jeśli TERAZ NADAL wychodzą gry na PS2, to chyba nie ma się czym martwić. Co do nośnika - wystarczy wydać grę na 2DVD i nic się nie stanie, bo jakoś sobie nie wyobrażam najazdów MS na domy każdego posiadacza i wymieniania napędu na BD ;p

Porject Natal - to jest rewolucja nie tylko dla Xboxa, lecz dla całego rynku konsol. Jest jakiś program do PC , że można grać np. w TrackManie przez kamerkę trzymając jakąś dziwną kierownicę, ale po filmikach widać, że PN jest zlekka dokładniejszy. No i ma większe pole do popisu :)

Btw. Co to ten FaceBook? ;q

9. m@lin

m@lin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No może przedłuży żywotność ta ewolucja ale też bez przesady. A tak swoją drogą było coś na E3 o x'live w Polsce?.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum