1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Exclusive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tsound, Luty 3, 2011.

1. Tsound

Tsound Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Dlaczego w tym roku jest tak mało exclusive'ów na xbox 360? odnoszę wrażenie, że w ogóle ich nie ma. Bo większość exclusiv'ów na X360 to niskobudżetowe projekty typu kinect i arcade. Jedyne gry, w które w tym roku można zagrać to : Gears of War 3 - co jest kolejnym sequel, więc właściwie po raz trzeci dostaniemy to samo, Forza Motosport 4 - następny sequel. Zapewne w tych grach będzie poprawiona grafika, bardziej rozbudowana kariera/świat gry. Jakby nie patrząc dostaniemy te same gry. Wpadłem na pewne forum i zobaczyłem jakie były exclusive'wy zapowiedziane na rok 2009 : Mass Effect 2, Alan Wake, Halo 3:Recon, APB, Forza 3, Halo Wars, GTA 4 jakiś dodatek i komentarz pod tym "Rzeczywiście M$ coś przysiadł w tym roku - miejmy nadzieję że następny będzie lepszy" Wygląda to tak jakby MS kompletnie zrezygnował z wydawania Exclusiv'ów na X360.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jacusiekk

jacusiekk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zielona Góra
    Niektorzy gracze stawiaja juz na stare tytuly do ktorych maja juz zaufanie, sadze ze cos nowego moze ich zawiesc, dla tworcow gier to by sie nie oplacalo tworzyc od nowego wszystko za duzo czasu by zmarnowali, jak moga cos wziac ze starszej gry i przerobic, takie jest bynajmniej moje zdanie

Wczytywanie...

Poleć forum