1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Exiso, Iso2God, problem z grami.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ridd, Maj 16, 2013.

1. ridd

ridd Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z Exiso Gui, niektore obrazy rozpakowuje, niektorych nie chce, czemu tak sie dzieje? wyskakuje napis "Total extraction time 0 - sucessful extractions 1 - Failed extractions 0 - Not Done Extractions 0" a plikow nie ma na dysku.
    Znowu Iso2God rozpakuje kazdy obraz, lecz konsola nie widzi gier [RGH slim DASH 3.0b. Rev 735 WJ. 2.0.16203.0] Pomozcie, dziecko mnie meczy z tym NFS MW 2012, a ja za groma nie moge go uruchomic, to samo jest z TDU 2, tyle ze Exiso Gui normalnie zrzuca gre, ale jak wrzucam na dysk to gra nie dziala, niby sie chce uruchomic, ale widze tylko czarny ekran.

No i jeszcze mam problem z filmami, xmplayer nie chce sie uruchomic, nie wiedzialem ze bedzie tyle problemow z odpalaniem gier i filmow.

Wczesniej mialem konsole z przerobionym napedem, sam zrobilem, gry nagrywalem i wszystko dzialalo, nigdy nie bylo problemow, myslalem ze z RGH bedzie jeszcze prosciej, a tu zonk.

Pozdrowionka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sorry, ale problem jest z użytkownikiem, nie z RGH. Ściągnij, tu masz wszystko
    Nie używam Exiso Gui, tylko Xbox Image Browser lub XBox360 ISO Extract (też GUI na exiso.exe), ale często każdy obraz ISO trzeba wgrać do osobnego katalogu i dopiero extraktować
    Nie używam Xa do filmów, ale odpalałem FFPlay z FSD File Manager i wiem że chodzi
    ISO2GOD zawsze używaj opcji Padding Removal Full(ISO Rebuild), żeby uniknąć błędów konwersji
    Czy jak zalogujesz się do profilu to twój Avatar jest widoczny, jak nie to poczytaj tutorial o tym jak to naprawić
    (tylko starsze gry tego nie wymagają, od 2010/11r 90% musi to mieć do uruchomienia)
    Mogą być też złe ustawienia Dashlauncha, jak coś to pisz (stawiam na brak aktualizacji avatara/ brak avatarów)

1 osoba to lubi.
  4. ridd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Avatar jest widoczny, wlasnie sciagnalem xbox 360 extract i rozpakowal mi ten obraz, kopiuje teraz na pena, zobacze czy zadziala.

Dzieki, odezwe sie wieczorem. Teraz lece do pracy, bo pol dnia znow stracilem na probach :/

5. ridd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziala wszystko, rewelka. Jedynie ten odtwarzacz filmow jakis prehistoryczny, dziala ale, obraz jest za mocno rozciagniety, wychodzi poza ekran i napisow nie widzi, jest moze cos lepszego?

Wielkie Dzieki! :)

ps. czemu wiekszosc poleca Exiso, jak on taki wybredny jest?

Sorry, za posta pod postem, zapomnialem z tej radosci ze mozna edytowac :)

6. PeCetoLog

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Możę porównaj pliki exiso.exe w katalogach z softem, może używałeś starszej wersji (do sprawdzenia w oknie cmd), a Image Browser ma to chyba wbudowane
    Miłej zabawy z konsolką

7. ridd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    PeCetoLog, powiedz mi jeszcze jak uruchomic emulator nintendo 64, wszystko robie jak w instrukcji, biore pena, wrzucam pliki, odpalam xell "eject" Xell laduje sie, wszystko pieknie i za chwile obraz znika.

Tyle dziala emulator N64. Jakis pomysl?

8. PeCetoLog

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie bawie sie emulatorami.
    Skłamałem, odpaliłem kiedyś silkworm i swiv na emu amigi, żeby zobaczyć czy hula (no i hula)
    Sprawdź toto v.0.96, (jest też nowsza) uruchamia się, ale muszę dociągnąć jakiś ROM, żeby zobaczyć czy gry działają (mam różne, N64 żadnego)
    U mnie boot Xell, jak zabotuje wkładam usb, czarny ekran, niebieski loader i stronka startowa emulka

mupen64-360 - Xbox 360 Nintendo 64 (N64) Emulator Download
    Polecam przejrzeć tę domenę, jest tam mnóstwo info o sofcie i konsolach
    v0,992 ale nie testowałem Homebrew Connection ť Mupen64-360 V0.992 Beta By GliGli : now in open beta

Wczytywanie...

Poleć forum