1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Exophase - problem z % achivmentów.

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez VortaL, Marzec 20, 2016.

1. VortaL

VortaL Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Witam, mam takie pytanie - dlaczego na exophase pokazuje mi inne % osiągnięć w grach niż na konsoli, czy aplikacji Xbox na Windows?

http://gamercards.exophase.com/xbox/user/VortaLXbox/

Z tego co widzę to osiągnięcia są te same w obu przypadkach - zawsze na exophase mam większy %.

Wiedźmin 3 - 39%, Forza Horizon 2 - 24%.. gdzie na exo mam w Wieśku na godzinę 13:44 49%, lecz wpadnie więcej (około 52%) bo dziś nabiłem dwa aczivki. Tak samo Forza, Gearsy - w exophase mam 11% a na konsoli 8%.

Za to takie TWD mam równo - 50/50% w obu przypadkach. Z początku myślałem, że na exo liczą się też aczivki z Serc, ale to kompletnie nie jest spójne, bo wtedy na konsoli miałbym więcej %.

KOLEJNA SPRAWA; ktoś wie o co chodzi z osiągnięciem w Wiedźminie 3 związanym ze 'zjazdem' z góry, który ma trwać tam chyba 10 sekund? Wcześniej te osiągnięcie normalnie widziałem z poziomu konsoli w Centrum Gry, a teraz go nie ma.. od tak - znikło. Poszukałem w necie i dowiedziałem się, że to jest osiągniecie z pakietu Serc z Kamienia, prawda to? Nie było go w normalnej grze?

Osiągnięcia ukryte należą do Serc z Kamienia? Bo wydaje mi się, że ten aczivek tam właśnie jest.

HEARTS OF STONE DLC ACHIEVEMENTS - i tutaj mamy aczivka ze slajdowaniem.

Ostatnia edycja: Marzec 20, 2016
Wczytywanie...

Poleć forum