Exportowanie piosenek z pirackich RockBandów

Kiriki-kun

Świeżak
Świeżak
Witam

Otóż od kilku dni jestem użytkownikiem przerobionego Xboxa 360. Jedynym jego celem jest granie w Rock Bandy, lub Guitar hero których jest kilkanaście. Jak łatwo się domyślić najprzyjemniej gra się, gdy wszystkie piosenki są w jednej grze. Wiem, że przy legalach i połączeniu z livem bez problemu można exportować piosenki, tylko trochę to kosztuje.
Na chwile obecną posiadam oryginalnego Green Day'a, Beatelsów i RB3, ale z powodu przeróbki i tak nie ma mowy o podłączeniu X'a do Live'a.
Dlatego nasuwa się teraz pytanie jak dokonać export'u offline oraz na piratach?
Googlowałem kilka godzin, ale nic nie znalazłem.
Prawdopodobnie nie będę mógł tego teraz zrobić, bo nie mam przeróbki RGH, ale to jest tylko kwestia czasu.
Ma ktoś z tym jakieś doświadczenie, wie jak to zrobić?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

P.S.
Darujcie sobie pytania "Skoro masz tyle oryginałów, to po co piracisz?". Gry muszą działać na kopiach ze względu na sposób w jaki będzie użytkowana. Mam zamiar ją udostępniać na konwentach do grania a nie pozwole grać kilkuset osobom na oryginalnych płytach.

P.S. 2
Sćiągnąłem DLC do Beatelsów ale zamiast .dvd i .iso mam 4 pliki o długaśnych nazwach złożonych z cyferek i literek bez rozszerzeń. ******* był fake'iem czy tak to miało wyglądać, a DLC instaluje się z dysku lub pendrive'a po RGH?
 

Kiriki-kun

Świeżak
Świeżak
Up

Błagam o pomoc
 

danio520

Użytkownik
Użytkownik
Tutaj masz poradnik i DLC do Rock Banda 3 :) Jak będzie ci się przycinać przy włączaniu nowego utworu to usuń Title Update ^^

http://www.xbox360iso.com/trunks3224s-rock-band-t445236.html
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
bez live nic nie zrobisz a do eksportu w gh potrzebny jest tez kod z pudelka z gra
 

Dante41k

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak napisał barman, bez kodów z poszczególnych gier nic nie zrobisz. A kody są tylko w pudełkach z oryginalnymi grami.
 

Do góry Bottom