1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

eXtreme - czy mając oryginały mogę grać przez neta?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez MateuszR, Listopad 10, 2008.

1. MateuszR

MateuszR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, nie znalazłem na forum tematu, w którym byłaby odpowiedź na moje pytanie, więc opiszę swój problem.

Posiadam Xboxa 360 Arcade, i jest ona sflashowana oprogramowaniem eXtreme (nie pamiętam wersji, ale to chyba mało istotne). Wiadomo, że grając na niej przez Xbox Live z pirackimi grami jest olbrzymie, jeśli nie 100%, ryzyko bana konsoli. Lecz jak się to ma w kwestii oryginałów? Czy grając w jakąkolwiek oryginalną grę, np. z tej dołączonej do Xboxa płyty, czy też po prostu kupioną w sklepie, sprawa z banowaniem ma się tak samo jak w przypadku pirackiej? Czy też w oryginalne gry mogę grać przez Xbox Live bez ryzyka zbanowania, mimo tego iż mam flasha eXtreme?

Pozdrawiam ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: eXtreme - czy mając oryginały mogę grać przez neta?

Na oryginałach możesz grać spokojnie i z tego co ostatnio czytam można znów grać spokojnie na kopiach, tak jak przed pierwszymi banami.

4. MateuszR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    :)

Okej, dzięki, to pożyczę oryginały od kumpla bo przywiózł z Anglii :)

A co do grania na kopiach - chodzi Ci o granie na eXtreme czy iXtreme? Czy też na obu można? ;)

Jeszcze raz dziękuje za odpowiedź :)

5. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
  6. Kasper94

Kasper94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Na kopiach nigdy nie możesz mieć pewności że nie dostaniesz bana ;) . ale jesli chodzi o orginalne gry bez obaw można grać .

7. MateuszR

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Rozumiem :) No to ja nie będę ryzykował i będę grał przez sieć tylko na oryginałach ^^ Dzięki wielkie wszystkim za odpowiedź!! ;)

Wczytywanie...

Poleć forum