1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Extreme lt 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Październik 8, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,mam pytanie.Czy ktos sie moze orientuje czy w najblizszym czasie bedzie jeszcze jakas nowa przerobka po 2.0?chodzi mi o to dokladnie ze mam teraz zamiar przerobic x360 na najnowsza przerobke a kolega mi mowil ze czytal gdzies w sieci ze ma pojawic sie w tym roku nowa przerobka,nie mam zamiaru teraz komus placic za przerobke a po miesiacu wyjdzie nowa.Czy extreme lt 2.0 starczy na rok grania jak to bylo do tej pory?

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Tego nikt nie wie...pewne jest to że jeśli microsoft wypuści nowe zabezpieczenie to wtedy ceva będzie myślał zapewne nad kolejnym lt...

Wczytywanie...

Poleć forum