1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F.E.A.R 2 Wrażenia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Spychu, Styczeń 22, 2009.

1. Spychu

Spychu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radomsko
    F.E.A.R 2 Demo - Wrażenia

Od dzisiaj na Xbox Live ściągnąć można wersje demonstracyjną tejże ciekawej gierki. Jak wyglądają wasze wrażenia po ukończeniu demka?

Jak dla mnie jest co najmniej dobrze, gra trzyma klimat, jest straszniejsza od powszedniczki. Motyw z kinem i sceną wpadł mi w pamięć i szybko go nie zapomnę. Tylko te roboty... No ale jest dobrze 4+/6 !!

2. Lotnik421 Xbox One

3. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    po co temat o wrażeniach z dema!? :?

4. Spychu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radomsko
    Co widzisz w tym złego? Jeżeli wyjdzie pełna wersja usunę z tematu słowo "demo" i po problemie... Poza tym, według mnie jest to jedna z lepszych gier jakie ujrzą światło dzienne jeszcze w tym roku fiskalnym ! Chcę wiedzieć, co inni sądzą o pierwszych minutach gry !!

5. mr19inches

mr19inches Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem w demo i powiem że moment po wejściu do korytarza w którym wszystko zaczęło latać był super aż naprawdę ciary przechodzą po plecach i moment w którym obracam sie w lewo i centralnie przed oczami mam ta zakrwawioną twarz tej dziewczynki. Ogólnie gra daje kopa i jest straszna, ale są tez słabsze momenty. Chodzi mi tu głównie o walkę z tymi robotami czy żołnierzami. Nie podobaja mi sie ich modele jakos tak dziwnie się świecą i wyglądają jakby ich ktos wlepił z jakiejś innej gry. Ogólnie grafika jest ładna, ale tez nie wszędzie. We wspomnianym korytarzu wszystko było bardzo ładne i szczegółowe głównie te porozwalane flaki są fajnie zrobione. Tak samo podobała mi się miejscówka gdzie spadał ten chyba wagon czy jakaś przyczepa. Woda też wygląda **********. Natomiast są tez miejsca które wyglądały jakoś nie za ładnie czyli głównie te na dworze poza budynkami (podobnie było w jedynce). Ogólnie gra trzyma poziom i na pewno jest na co czekać. Aa i nie podobał mi się baardzo model shotguna.

6. (((misiek)))

(((misiek))) Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ta gra to jak dla mnie must have na xboxa360.
    Widac ze bedzie straszniejsza od jedynki :)
    Wrazenia z dema oczywiscie na plus.

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    troche o czym innym
    skad pobieraliscie to demo ??? ja zassalem z xbox-sky i za cholere nie moge uruchomic tego dema. pokazuje sie ikonka w wersjach demonstracyjnych ale pozniej jest komunikat "nie mozna uruchomic gry". nagrywałem chyba ze 10 razy i jako udf i normalnie kombinowałem i nadal lipa (zanznaczam ze wypalam na dvd-rw z pred 2)
    wczesniej bylo ok (chociaz zazywczaj wypalame obrazy iso demowek)
    Jakies pomysły???? nie umiem nagrywac czy release skopany???

8. DarkSlayer87

DarkSlayer87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli nie działa to znaczy że jakoś źle nagrałeś ale nie wiem po co tyle kombinowania ściągnij z XBL i po problemie.

9. Elendil

Elendil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tez pobralem z xbox sky i tez nie chce mi sie uruchomic:d Pobralem demo ktore zajmowalo 753mb?:D Ja wlasnie taki. Tu jest blad---- demo zajmuju 1.8gb.

10. kibbek

kibbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nysa,,,Prudnik
    Gra jest fajna.Moje wrażenia z gry są jak najbardziej na +
    Najlepszy moment był gdy wchodzisz do wagony i widzisz cień odbijający się od drzwi.Obracasz się i tam znika ta dziewczynka.Obracasz się do drzwi a one są otwarte.
    Ale nie jestem zainteresowanym kupnem tej gry ponieważ będziesz grał i grał i ci się znudzi w jakimś momencie.Tak samo w Gers Of Wars 1 fajna gra ok looz ale ma swój minus chodzisz tym ziomem masz 5 etapów w 3 rozdziałach i widać że już dostajesz szału no bo chodzisz i zabijasz na okrągło i to tak długo trwa.Tak samo mi się wydaję ta gra ale nie wiadomo.Jak wyjdzie pełna wersja to się okaże.

11. zyga101

zyga101 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    bydgoszcz
    Według mnie graficznie mogli to troche jeszcze bardziej dopracowac, fajne efekty ale jednak jakość tekstur pozostawia sporo do życzenia w porównaniu z np GOW gdzie nawet z najbliższej odległości obiekty były ostre jak brzytwa

12. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Demko z xbl zajmuje około 700mb, nie 1.8Gb. Wrażenia z dema jak najbardziej na +, jak stanieje do 100zł to kupię.

13. Elendil

Elendil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmmm to nie wiem. Ja tez sciagnalem z xbox sky i tez po wlozeniu plyty widac ikonke w grach wlaczam i pisze ze nie moze byc uruchomiona. Co jest?

Struktura na plycie:

Content -- 0000000000000000 --- i jakies tam foldery wiec wszysto jest ok. Nie wiem co sie dzieje. Nagrywarke mam dobra bo juz nagrywalem wiele dem i pelnych wersji , plyta tez dobra.

Nie pisze ze nie mozna odczytac tylko ze nie mozna uruchomic fear2 demo.

14. Fazzer

Fazzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    Ja jeszcze nie pobralem, ale na pewno to zrobie.

tylko jeszcze male pytanko do ludzi ktorzy juz grali:

czy level-design jest tak beznadziejny jak w pierwszej wersji? Bo ten z pierwszej byl tragiczny! :) ciekaw jestem bo sam sie tym zajmuje ;)

15. ap0f1s

ap0f1s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    U mnie tez jest problem z wlaczeniem dema ze nie mozna odczytac. Tak samo bylo z Residentem ale wystarczylo wylaczyc neta, tutaj juz to nie pomoga. Pewnie jest nalozona jakas blokada;/

16. Sereczek

Sereczek V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Na początku jak oglądałem gameplaya a szczególnie tego na gry-online to w ogóle mi się nie podobało myślę sobie co za crap. Dziś bez nadziei że coś z tego wyjdzie ściągnołem demko i zmieniłem o niej zdanie o 180 stopni. Spodobała mi się może dlatego że mi Killzone 2 przypomina ja czekam na gierkę napewno zagram. Wie ktoś może czy bedzie co op i jak tak to jaki tylko przez xlive czy przez sieć domową (na 2 konsolkach) ?

17. Spychu

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radomsko
    Level-design w 2 jest zupełnie inny niż w pierwszej części ! Jest bogaty, urozmaicony. To już nie są puste pomieszczenia :) Zrobili postęp.

18. Galba

Galba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    demko jest maxem;] nawet podskoczyłem parę razy bodajże;]

19. Domson

Domson Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiem krotko... WYPASNICA !
    trzeba w to zagrac ^.-

20. blizz82

blizz82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mi się gra spodobała do momentu aż nie musiałem wsiąść do mecha.. nie jestem fanem mechów, no i niestety mnie nie przekona do siebie sterowanie mechem...

21. Krajowy

Krajowy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wie ktoś czy ma ta gra coś fabulanie wspólnego z poprzednimi częściami?

Wczytywanie...

Poleć forum