1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F.E.A.R. 3 dopiero w 2011 roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez maroko freestyle, Sierpień 17, 2010.

1. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    [​IMG]Portal Destructoid donosi, że F.E.A.R. 3 nie ukaże się pod koniec tego roku, jak pierwotnie zapowiadano. Informacja o przesunięciu premiery na 2011 rok ma pochodzić bezpośrednio od Warner Bros., jednak wydawca nie zechciał podać powodów opóźnienia. Fabuła tej odsłony będzie kręcić się wokół Point Mana, bohatera pierwszej części, wzmocnionego genetycznie żołnierza i jednocześnie syna Almy Wade. Jeśli ktoś zdecyduje się grać ze znajomym w trybie kooperacji, to pokieruje poczynaniami jego brata - Paxtona Fettela, władającego mocami telekinetycznymi.Grę przygotowuje Day 1 Studios.

źródło: onlinecenter.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Pierwsza część na PC była bardzo klimatyczna ;] W dwójkę grałem na xboxie, ale po kilku misjach odłożyłem bo nie mogłem w to grać ;/
    Na trójkę raczej się nie skusze...

4. futureshock

futureshock Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    118
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Widziałem krótki trailer jeśli można go tak nazwać i powiem że się gra ciekawie prezentuje ;]

Wczytywanie...

Poleć forum