F.E.A.R czy the darknes ?? co kupic?? prosze o rade

monkey222

Użytkownik
Użytkownik
witam...chcialbym kupic gre ale nie wiem co wybrac the darkness czy FEAR co jest lepsze?? ktora gre wybrac... ktora bardziej warte ..czy wogole warto brac jakas czy moze odlozyc i wziasc obie...... ktora bardziej straszna itp itd.. dzieki za rady
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: F.E.A.R czy the darknes ?? co kupic?? prosze o rade

The Darkness mniej straszna ale utrzymuje dużo lepszy klimat i ma zdecydowanie bardziej przemyślaną fabułę oraz nie toczy się tylko w jednym miejscu jak to jest z fearem. Jeśli jednak masz wybór to z thrillerów najbardziej podobał mi się condemned.
 

kepaic

Użytkownik
Użytkownik
Odp: F.E.A.R czy the darknes ?? co kupic?? prosze o rade

W FEARa gralem tylko na PC i mi sie nie spodobal specjalnie, byl co prawda straszny (czyt. "przerazajacy"), ale jakos slabo mi sie gralo, niezbyt ciekawie. O wiele bardziej podobal mi sie Darkness, jest niepodobny do wiekszosci FPP (czyt. "oryginalny"). Ma niesamowity scenariusz, swietnego glownego bohatera, zwroty akcji, narracje, gra sie w niego tak jakby czytalo sie ********* ksiazke (nie powiem ze tak jakby sie film ogladalo, bo az ciezko znalesc odpowiedni film do takiego porownania). Jesli wolisz ostre strzelaniny, zadymy itp to chyba lepszy jest FEARa, ale jesli chcesz przezyc naprawde niesamowita historie wraz z zeschizowanym bohaterem to zdecydowanie zagraj w oryginalnego Darkness'a :)
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: F.E.A.R czy the darknes ?? co kupic?? prosze o rade

Nic dodać, nić ująć kolego kepaic! Bardzo ładnie się wypowiedziałeś i zgadzam się z Tobą!
Swoją drogą The Darkness to moja ulubiona gra na x'a. Mam nadzieję, że doczekam drugiej części.
 

bartek9595

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: F.E.A.R czy the darknes ?? co kupic?? prosze o rade

tak się składa że mam obie gry i polecam ci the darkness różne lokacje np. stacja metra,chinatown i duuuuuuuuuuzo innych miejsc,w fear troche slabo to wypada bo masz praktycznie caly czas to samo miejsce przeciwnikow jak na lekarstwo nie to co w the darkness.jak chcesz sobie pograc na luziku w jakas strzelanine to bierz the darkness jak chcesz sie cykac czy zza rogu nie wyjdzie ta okropna dziewczyna rodem z klatwy to bierz fear.milego grania ;)
 

Do góry Bottom