1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2010 Dziwna sprawa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bloodwars29, Lipiec 22, 2011.

1. bloodwars29

bloodwars29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam.
    Gram sobie w F1 2010 ... pierwszy sezon.Bolid BMW, tor w Hiszpanii. Męczę się i męczę, jestem w Q3 i najwyżej co udało mi się osiągnąc to 6 miejsce...przejechalem spokojnie około 300 okrążeń na tym torze, w treningach i w kwalifikacjach (szczególnie powtarzając to nieszczęsne Q3 wielokrotnie).
    Najlepszy czas jaki wykręciłem to 1,25,069 ale niestety wystarcza to tylko na okolice 6 miejsca a czasem nawet gorzej.

Ale mój problem polega na tym że wybrałem sobie "Time Trial" i tam w w pierwszym okrążeniu miałem czas 1,22,895...
    w Q3 i w Time Trial mialem identyczne ustawienia bolidu...tylko w kwalifikacjach miałem zatankowane paliwa na 3 okrążenia a w time trial na 7. I mimo to taka duża różnica czasów...
    Wie ktoś może czemu tak się dzieje ze w time trial-u osiągam lepszy czas?...może ktoś się z tym spotkał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  4. bloodwars29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    napisalem przeciez :p
    ze w Q3 mam zatankowane na 3 okrązenia a w time trial-u na 7, a i tak co dziwne czas jest duzo lepszy w time trialu

5. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak Jest ponieważ jak grasz w weekend(trening 1 ,trening 2, trening 3, Q i wyscig) To maksymalna przyczepność jest pod koniec wyścigu. W Q3 jest jeszcze słaba przyczepnośc. W time-trial jest taka przyczepnośc jak pod koniec wyścigu i z tąd w trialu mimo większej ilości paliwa robisz lepsze czasy bo przyczepnośc jest maksymalnie dobra.

6. kwiatek169

kwiatek169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    W trialu można mieć czasy o kilka sekund lepsze niz w q3

7. bloodwars29

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzieki za odpowiedz.
    Czyli pozostaje mi jedynie znów wymęczyc czas na jakies 6-7 miejsce w Q3.I walczyc na torze.
    Jeszcze raz dzieki.

Wczytywanie...

Poleć forum