1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2010(granie na padzie) Gears of War 2(brak serwerow multi?)

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rafcio007, Listopad 2, 2010.

1. rafcio007

rafcio007 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Londyn
    Witam, mam pytanie dotyczacę gry F1 2010 czy na padzie da rade grac? czy jednak trzeba ogarnac kierownice? Niestety moge tylko grać padem, na kierownice nie mam miejsca ani kasy, czy daje rade granie na padzie(srednio arcadowy tryb) czy jednak to jest katorga? Drugie pytanie dotyczy Gears of War 2, czy sa jakies serwery multiplayer? Jesli tak to jakie opcje mam wlaczyc w multi, jaki tryb itd aby zagrac z kims? Nikogo mi nie znajduje do gry. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bez problemu mozna grac w F1 na padzie :] ja do tej pory tak gram ale za dwa dni dotrze do mnie kierownica i zobaczymy na czym lepiej

4. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    ja na padzie sobie daje rade w F1 i generalnie ujdzie :) tylko tak po 10 okrążeniach bolą palce, trzeba odłożyć pada, poruszać palcami znów jazda! :)

5. gruchalbn

gruchalbn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Lublin
    Pad jest wygodny do poziomu średniego, na wyższych przy manualnej zmianie biegów z okrążenia na okrążenie coraz większa katorga.
    Oczywiście to wszystko zależy od tego jak często grasz na konsoli, bo jak siadasz tylko na weekendzie to przejechanie całego tygodnia wyścigowego od razu może być wyzwaniem :D
    Co do GoF2 (sam nie grałem na multi), ale słyszałem że trzeba się trochę naczekać by wyszukało Ci serwery.
    Miłego grania :)

Wczytywanie...