1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

F1 2010 jednak nie doskonała , już pierwszy bug

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Utakata, Wrzesień 23, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Recenzenci gry F1 2010 tuż przed premierą odkryli buga w pit stopie. Polega on na tym, że gdy do alei serwisowej wjeżdża dużo samochodów (np. nagłe załamanie pogody), to ten bolid który wjechał na swoje stanowisko jako pierwszy jest wypuszczany jako ostatni! Podobno bug miał dotyczyć tylko wyścigu z ustawioną długością na 20 proc. Ta ostatnia kwestia nie jest potwierdzona, ale bug rzeczywiście występuje, co możecie zobaczyć na filmiku niemieckiej wersji:

YouTube - F1 2010 Videogame: Pitstop Bugs

Ostatecznie premiera F1 2010 odbyła się w USA 22 września, czyli dzień później niż planowano. Gra w Stanach jest sprzedawana tylko w wersji cyfrowej, dlatego pojawiła się na razie nie potwierdzona informacja, że Codemasters zdecydowało się nie wypuszczać gry terminowo, a następnie patcha eliminującego ten bug, tylko dokonać odpowiedniej poprawki i dopiero wypuścić grę na rynek. Jak na razie data europejskiej premiery pozostaje bez zmian – 24 września. W większości europejskich krajów gra sprzedawana jest w wersji elektronicznej, także w kraju siedziby firmy Codemasters, czyli Wielkiej Brytanii.

To czy gra sprzedawana jest w wersji elektronicznej lub pudełkowej uzależnione jest od specyfikacji rynku. W Polsce F1 2010 będzie sprzedawane w wersji pudełkowej, dlatego istnieje prawdopodobieństwo, że przesunięcie premiery na 28 września wynika właśnie z powodu usunięcia pit stopowego buga i wytłoczenia nowej partii płyt na nasz rynek. Amerykańska wersja gry posiada m.in. polskie pliki .ini, więc wygląda na to, że opóźnienie nie wynika z powodu zbyt późnego przesłania tłumaczenia tekstów i nagranych dialogów.

Jak dla Mnie ten bug psuje szanse na dobry wynik w wyścigu miejmy nadzieje , że przed wydaniem gry w Polsce wszystko będzie Ok.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie zawsze wypuszczany jesteś na końcu ale to prawda że za długo trzymany. Sam tego doświadczyłem

4. Utakata

Utakata Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dziwne jest to , że twórcy nie zauważyli takiego dużego buga , aż nie chce Mi się w to wierzyć no ale trudno ;(

5. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Ja już skończyłem 1 sezon w grze i na szczęście mi się to nie zdarzyło ;)... Ale pewnie wkurzyłbym się niemiłosiernie ;P

6. alandnb

alandnb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zawiodlem sie na grze niemozna zniszczyc pojazdu tal jak w grid bylo porazka :(

7. Kaspian777

Kaspian777 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gołdap
    Odechciało mi się grać:[

8. michał031

michał031 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przysiegam ze to najgorsza wyscigówka jaką znam. WPI@@DALAM sie w bandę jadac 300km/h i odpada mi tylko przednie skrzydło... zal **** sciska nie polecam wydawac pieniedzy grafika tez srednia ( grałem na lg 46'' full hd led) wiec obraz powinien byc perfekcyjny niestety gra jeszcze gorsza od fatalnej forzy 3

PS W f1 2009 na PSP były kilka razy lepsze efekty i fajniejsza gra ogólnie

9. michanow

michanow Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trochę du*y dali panowie z Codemasters. Szkoda też że w pit-stopie nie możemy nic zrobić(chodzi mi tu o sprawność mechaników) tak jak to było w f1 06 na pleja, gdzie trzeba było naciskać szybko jakieś przyciski na padzie, co przyśpieszało pracę mechaników, ale żadna gra nie jest idealna. Ja czekam z niecierpliwością na swój egzemplarz i mam nadzieję że to przedłużenie daty premiery ma związek z tym właśnie bugiem.

10. Sagajx

Sagajx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli ta gra wygląda jak forza3 i ma bugi to ja też dziękuje

11. Paso_holik

Paso_holik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ta sprawa z pit stopem to rzeczywiście prawda, i wkurza strasznie bo każdy pit stop to przynajmniej 10 pozycji w dół no i zniszczenia nawet gorsze niż w Rfactorze bo np. gdy gość zaparkuje nam w tyle to nic się z bolidem nie dzieje dziwna sprawa a w Rfactorze to chociaż coś się uszkadzało po takiej akcji.

12. michał031

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    michanow przestrzegam Cie kupiłem te gre wczoraj (tak tak mieszkam w US and A I NIE JESTEM PIRATEM) i po 2 godzinach szlag mnie trafił i wyłączyłem w cholerę ten syf. stracone 60$ nawet szkoda byłoby mi verbatimek marnować natomiast polecam Alan Wake kupiłem tydzien temu i nie moge sie oderwać. Pozdrawiam

13. Kak-tus

Kak-tus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    Ja gram i jak sam zjadę na pit-stop to puszczają od razu. Film pokazuje sytuacje jak kierowca stoi pierwszy a z tyłu już wszyscy wyjeżdżają. Prawdopodobnie nie zostajemy wypuszczeni gdyż ten co już wyjeżdża ma pierwszeństwo "mamy zajęte" więc nie mogą nas wypuścić ;)

14. STOJE

STOJE Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Jeśli masz LG to nie dziwie się że jest straszna grafika

15. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Wszystkim co płaczą nad fizyką zniszczeń WSPÓŁCZUJE..
    Zastanówcie się po pierwsze w jaką gre gracie! Może bolidy powinny jeszcze mieć nitro bo przecież w NFS było nitro i się samochody rozwalały.
    To jest F1, gdzie wypadek zdarzają się raz/dwa na wyścig, a przypieprzenie w ściane raz na sezon.
    Jeśli podnieca was wpadanie w ściane na czołówke albo jeżdzenie obijając się o bandy to poszukajcie sobie innej gry.

16. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli ten bug zostanie to wielka lipa będzie a co do uszkodzeń to tez lipe odwalili . Szkoda

17. michał031

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Stoje to bardzo ciekawe co mówisz odrób lepiej lekcje bo jutro szkoła... Prawdopodobnie nie masz leda i to 3D wiec sie nie ośmieszaj obraz jest idealny ale W INNYCH GRACH bo sa po prostu dobrze zrobione a F1 jest po prostu schrzanione
    Blazjeb to ty sie zastanów nie grałes to sie nie wypowiadaj bo w f1 wypadki sa najbardziej emocjonujacą czescia tego widowiska i kupując grę za 60$(ok 200zł) chce i wymagam wypadków zniszczen i rozwałki A NIE TAKIEGO SYFU ZE PO DWÓCH GODZINACH KU#WICY DOSTAJE

18. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    ale naprawdę coś Wam odbija za przeproszeniem bo chłopaki odwalili kawał dobrej jak nie bdb roboty a wy sie nad wypadkami rozczulacie co wy myślicie że to symulator zniszczeń czy F1 tak w F1 to jest że koła odpadają skrzydła itd a moło kiedy sie zdarza że np bolid sie wgniata jak chcecie patrzeć tylko na wypadki to zastanówcie sie co kupujecie;)) a i grafika jest piękna nie wiem co kolega parę postów wyżej pisze że jest zła;) może czas kupić tv innej marki a nie LG
    BTW bug na pewno zostanie poprawiony;))

19. Flapyxb

Flapyxb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    wiesz kto jest po drugiej stronie?
    Nic na tym świecie nie jest idealne, szczególnie gry. Nie wymagajcie nie wiadomo czego.

PS. michał031 dzisiaj się za ciebie pomodlę.

20. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    michał031 Ty Amerykę to widziałeś jedynie na mapie...
    No cóż bugi się zdarzają, nie ma gier idealnych. Zapewne raz dwa to wyeliminują :D

21. <LOLO>

<LOLO> Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wiecie co przemyślałem sprawę i myśle teraz że te zniszczenia są zbędne ponieważ jak jakiś kolega napisał że w F1 i tak sie zdarzają rzadko wypadki a po za tym gra jest po to żeby sie ścigać a nie rozwalać na bandzie . Więc myśle że kiedyś sie grało w takie gry jak forza i nie było potrzebne to jak sie niszczą pojazdy .Ja zamierzam sie ścigać i to mi wystarcza bo to nie jest GTA. A Co do Buga to mam nadzieję że właśnie dlatego cofnęli datę premiery bo chcą to poprawić . Może w pl będziemy mieć dopracowaną wersję .

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum